przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
355232 odwiedzin

II Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy

A A A

II Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy

 

Bieg ma się odbywać  w dniach 1 – 3 maja 2021r. a jego dystans to min. 5 km.  To znaczy , że któregoś z dni „MAJÓWKI” macie do pokonania min. 5 km. Możecie je przebiec, przejechać rowerem, na rolkach, przejść czy przeczołgać, co wolicie, obyście tylko zachowali zasady bezpieczeństwa w obecnych czasach.  Możecie zrobić więcej niż 5 km , wtedy dajcie znać, jaki dystans pokonaliście 😉Dla dzieci do lat 12 dystans to min. 500 m. Oczywiście dzieci startują pod opieką dorosłych.

A jak ktoś będzie miał ochotę na pamiątkowy imienny numer startowy i imienny dyplom do samodzielnego wydruku, prosimy o rejestrację na maila : mosirsochaczew@interia.pl . Podajemy imię nazwisko, wiek, klub ewentualnie miejscowość, ale samo imię i nazwisko wystarczy 😉.

Dla pierwszych 5 osób, które będą chciały podzielić się z nami relacją z biegu, postaramy się o nagrody specjalne.

Powodzenia! Bądźcie uważni i czujni, zachowajcie odpowiednie procedury 😉

 

I Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy / Regulamin

I. ORGANIZATOR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

Ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

Telefon: 721-121-011

Adres e-mail: mosirsochaczew@interia.pl

 

II. CEL IMPREZY

1. Upamiętnienie Święta Konstytucji 3-go Maja

2. Popularyzacja biegania jako zdrowego i aktywnego stylu życia

3. Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku

 

III. TERMIN, MIEJSCE

Uczestnicy zobowiązują się do pokonania w dniach 1-3 maja 2021 roku dystansu minimum 5 kilometrów ( biegiem, nordic walking, chód, rower, wózek, byle nie samochód 😉) dzieci do lat 12 – dystans 500m , oczywiście pod opieką dorosłych - w dowolnym miejscu oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie na adres mosirsochaczew@interia.pl  zdjęcia lub print screen z aplikacji lub zegarka. Dystans, miejsce, czas biegu wybieracie sobie sami. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i przestrzegania wszelkich wytycznych , obowiązujących w czasie pandemii wirusa COVID -19.

 

IV. ZAPISY

1. Rejestracja zawodników odbywa się za pomocą zgłoszenia na adres mosirsochaczew@interia.pl  z podaniem imienia i nazwiska i jest konieczna tylko jeśli chcecie otrzymać imienny numer startowy i dyplom.

2. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma imienny numer startowy wysłany na adres e-mail do samodzielnego wydruku, a po przesłaniu relacji z wykonanego zadania – dyplom , również do samodzielnego wydruku 😉

 

V. OPŁATA STARTOWA

Nasz bieg nie ma opłaty startowej, ale jeśli macie potrzebę wpłaćcie pieniądze na jakiś szczytny cel 😉 albo zróbcie coś dobrego dla innych 😉 nawet kanapkę czy herbatę żonie czy mężowi , pobawcie się z dzieckiem, zadzwońcie do rodziców itp. itd. 😉

 

VI. WARUNKI UCZESTNICTWA ORAZ KLASYFIKACJA UCZESTNIKÓW

1. W biegu mogą wziąć udział wszystkie osoby powyżej 12-go roku życia. Osoby poniżej 12-go roku życia mogą wziąć udział w biegu pod opieką osób dorosłych. Pamiętajcie o  zasadach obowiązujących w okresie trwania pandemii wirusa COVID -193.

2. Każdy uczestnik może, ale nie musi udokumentować swoją aktywność poprzez wysłanie na adres mosirsochaczew@interia.pl  zdjęcia lub print screen biegu z aplikacji lub zegarka. Robicie to tylko jeśli chcecie otrzymać dyplom na maila 😉 i ewentualnie jedną z 5 nagród specjalnych.

3.Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 6.05.2021 roku.

4. W zamian za udział w biegu wysyłamy dyplom do samodzielnego wydruku i numer startowy na pamiątkę, ale dla pierwszych 5 osób , które podzielą się z nami zdjęciem z biegu, postaramy się zorganizować nagrody specjalne.

5. Odbiór 5 nagród specjalnych nastąpi po 10 maja 2021r.

 

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Uczestnicy biegu biorą w nim udział dobrowolnie , a przez udział oświadczają jednocześnie,  że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych, jakie wiążą się z udziałem w zawodach i ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz że nie posiadają żadnych przeciwwskazań medycznych do wzięcia udziału w zawodach.

2. Uczestnicy powinni być ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków

  1. Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności za straty, szkody, kontuzje i nieszczęśliwe wypadki zaistniałe przed, w czasie i po zawodach.
  2. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora.

VIII. Dane osobowe i ochrona wizerunku

Udział w BIEGU jest jednoznaczny z akceptacją jego zasad i udzieleniem zgody na upublicznienie danych osobowych. Klauzula RODO dostępna na naszej stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl w zakładce MOSiR Sochaczew.

kontakt