przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416251 odwiedzin

Rozgrywki w sezonie 2021/2022

A A A

KS Piast Feliksów zwycięża w XXVII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Po zaciętym spotkaniu pokonali KS Bielice 3:1 i tym samym obronili tytuł z poprzedniego sezonu. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Wyszogrodu a czwarte Teresin.

 

Nagrody indywidualne w tym sezonie przypadły:

Najlepszy przyjmujący – Wojciech Socha (KS Piast Feliksów)

Najlepszy środkowy – Kamil Dorodziński (KS Bielice)

Najlepszy atakujący – Piotr Domański (Wyszogród)

Najlepszy rozgrywający – Grzegorz Kozak (Wyszogród)

Najlepszy libero – Piotr Fergin (KS Piast Feliksów)

MVP – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

 

Nagrody dla drużyn wręczali zastępca Burmistrza Sochaczewa Marek Fergiński, Wice przewodniczący Rady Miasta Edward Stasiak i Arkadiusz Karaś, Agata Kalińska – Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych, Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Sochaczewskiego Marcin Odolczyk, Dyrektor MOSiR Anna Pawłowska.

 

 

Mecz rewanżowy o III miejsce

Wyszogród – Teresin 3:1 (19:25, 25:13, 25:16, 25:15)

Wyszogród: Łukasz Lewandowski, Piotr Domański, Grzegorz Kozak, Tomasz Rogoziński, Mariusz Pakuła, Emil Jasiński, Bartosz Staniaszek, Radosław Pachelski

Teresin: Mateusz Leszczyński, Piotr Czaplicki, Dariusz Wawrzyńczak, Karol Sapigórski, Rafał Chrzanowski, Krystian Woźnicki, Maciej Wójcik, Patryk Mostek, Kacper Chojecki

 

Zawodnikiem meczu został Grzegorz Kozak (Wyszogród)

 

 

Mecz rewanżowy o I miejsce

KS Bielice – KS Piast Feliksów 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 16:25)

KS Bielice: Przemysław Woźniak, Kamil Dorodziński, Mariusz Konopka, Karol Stachurski, Konrad Tomaszewski, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Piotr Mydlak, Bernard Kacprzak, Patryk Kowalski, Maciej Sławiński, Adam Cierebiej

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Wojciech Socha, Łukasz Ostrowski, Piotr Fergin, Kacper Pawłowski, Mateusz Grzegorek, Mateusz Ostrowski, Konrad Kierzkowski, Mateusz Burzyński, Adrian Kucharewicz, Artur Rokicki

 

Zawodnikiem meczu został Kacper Pawłowski (KS Piast Feliksów)

 

Mecze sędziował Piotr Turski

 

Składy drużyn:

 

KS Piast Feliksów: Piotr Fergin, Wojciech Socha, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Maciej Cierpikowski, Kacper Pawłowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Ostrowski, Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Łukasz Ostrowski, Patryk Pliszka, Konrad Kierzkowski, Karolina Pindor, Adam Wiśniewski

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Bernard Kacprzak, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Piotr Mydlak, Mariusz Konopka, Cezary Michalski, Przemysław Woźniak, Adam Cierebiej, Maciej Sławiński, Karolina Zdanowska, Dawid Walkiewicz, Mateusz Koperski, Patryk Kowalski, Konrad Tomaszewski, Karol Stachurski

Wyszogród: Bartosz Staniaszek, Kamil Redecki, Piotr Domański, Krzysztof Chęciński, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Mariusz Pakuła, Marcin Błaszczyk, Tomasz Rogoziński, Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Filip Lewandowski

Teresin: Krystian Woźnicki, Rafał Chrzanowski, Kacper Chojecki, Dariusz Wawrzyńczak, Artur Trochimiak, Piotr Czaplicki, Karol Sapigórski, Patryk Mostek, Krzysztof Czaplicki, Maksymilian Zgierski, Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Mateusz Leszczyński, Bartosz Chełstowski, Patryk Dorosz, Mateusz Teodorkiewicz

 

Volley Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Sławomir Grzelak, Maciej Nowicki, Dawid Dorodziński, Karol Kaźmierczak, Maciej Kafarski, Michał Kędzior, Dariusz Górski, Maciej Grochowski, Marcin Zwierz, Krzysztof Hajduk, Jakub Stasiak, Jacek Raczkowski

 
kontakt