przejdź do Sochaczew.pl
327442 odwiedzin

Zaproszenie

A A A

 

 

Zapraszamy po raz 6 na Sochaczewską Olimpiadę Seniorów o Puchar i pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Olimpiada odbędzie się w piątek 15 listopada od godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

 

Nasza impreza jest formą rozrywki i dla ciała i dla ducha. W żaden sposób nie chcemy nikogo urazić, czy ośmieszyć, bowiem uważamy, że wszystkim niezależnie od wieku, należy się czasem oderwanie od codzienności. W tej edycji proponujemy zarówno konkurencje sprawnościowe, jak logiczne. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie konkurencje , jak łowienie rybek, rzuty lotkami do tarczy.  Nie zabraknie ulubionych przez naszych uczestników rzutów do kosza, czy rzutów do celu. Dodatkowo będziemy „sadzić i zbierać kwiaty” oraz strzelać gole 😉

 

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, związki emeryckie , domy pomocy, a także indywidulane grupy znajomych, które chciałyby wziąć udział w naszej imprezie. Będzie nam niezmiernie miło, gościć Państwa ponownie u nas, bowiem jesteście fantastyczni i macie ogromny dystans do siebie.

 

Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy maksymalnie 12 osobowe zespoły, ale zapraszamy również w charakterze kibiców. Tradycyjnie dla najlepszych kibiców przygotowujemy Puchar Kibica. W konkurencji warcabów biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych od 4 do 6 osób z każdej drużyny.

 

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl

 

Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijskiej  3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

 

Na naszej imprezie nie zabraknie również i innych rozrywek , będzie ciepły posiłek przygotowany przez Bar Brothers Grzegory, słodki poczęstunek. Będzie STREFA ZDROWEGO SENIORA  z pomiarami ciśnienia, poziomu cukru we krwi, porady dietetyka, kosmetologa, czy pokazy i nauka udzielania pierwszej pomocy, który przygotuje dla nas Sochaczewskie WOPR. Organizujemy również STREFĘ DLA WNUCZKA, gdzie zapewniamy zabawy dla dzieci, malowanie buziek i modelowanie balonów i wiele innych atrakcji. Imprezę poprowadzi przesympatyczny prowadzący Marcin Odolczyk😉. Nie zabraknie również wolontariuszy z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza, Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim z Panią Ulą Mergner, która poprowadzi część sportową Olimpiady oraz Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew, który zajmie się strefą dla dzieci.

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość