przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
455684 odwiedzin

Informacje

A A A

 

SKATEPARK funkcjonuje od 31.10.2007r. i jest ogólnodostępny dla wszystkich chętnych.
Wejście na Skatepark jest bezpłatne.

 

Dzięki środkom finansowym przekazanym przez firmę MARS POLSKA S.A.  w 2012 r. przeprowadzony został kompleksowy remont  polegający na całkowitej wymianie wszystkich płyt na laminowane. Obiekt od 28 marca znów  wznowił swoją działalność. 

Stosując się do obowiązującego regulaminu ze Skateparku można bezpłatnie korzystać  od godz.13.00 do 19.00. W soboty i niedziele od. godz.10.00 – 19.00. W okresie wiosenno -letnim od godz.10.00 - 21.00. W czasie  wakacji letnich i ferii zimowych  godziny otwarcia mogą ulec  zmianie.

REMONT W 2017 ROKU

Przed tegorocznymi wakacjami 2017 przeprowadzono kolejny remont , który polegał na pokryciu skateparku laminatem poliestrowym o gramaturze 900. Firma Lamex przeprowadziła dwukrotne laminowanie powierzchni skateparku( żywica i mata szklana), usuwając przed laminowaniem  uszkodzone płyty,  pokrywające skatepark oraz pomalowała wszystkich boki skateparku. Żywica pokrywająca skatepark ma dwa kolory : czerwony i niebieski. Mamy nadzieję, że ten remont wpłynie na komfort jazdy i korzystania z naszego obiektu i wystarczy na dłuższy czas.

 

 

 


 

 

 

 

Od 30 września  do 14 października 2016r. można było oddać głos na projekt nr 20 w Sochaczewskim Budżecie Obywatelskim 2017.

Swój głos można oddać  https://budzet.sochaczew.pl/budzet24/desktop

20. Tor dla rowerzystów, rolkowców i deskorolców


Propozycja zgłoszona przez Stowarzyszenie „SOCHACZEW – DAJ SIĘ PONIEŚĆ” Daniel Janiak dnia 2016-07-29

Status: Możliwa do realizacji

Przewidywana kwota realizacji: 830 000,00 zł

Zadania i działania podjęte podczas realizacji projektu to min. przebudowa i modernizacja istniejącego skate parku, dobudowanie toru dla rowerzystów i rolkowców.


kontakt