przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
455684 odwiedzin

Zaproszenie

A A A

Szanowni Państwo!

Zapraszamy po raz ósmy już do udziału w Sochaczewskiej Olimpiadzie Seniora o Puchar Burmistrza Sochaczewa, która odbędzie się 16 listopada w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Nasza propozycja łączy w sobie zarówno sportową rywalizację, jak i rozrywkę dla umysłu .

Zapraszamy do udziału w następujących konkurencjach: warcaby, „memoriada - ćwiczenia pamięci” oraz konkurencje sprawnościowe.

W poszczególnych konkurencjach biorą udział 2,4 lub 6 osobowe reprezentacje drużyn. Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe nagrody w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymają również certyfikat udziału. Dodatkowo przyznane zostaną  pamiątkowe Puchary Kibica Olimpiady za najlepszy doping dla zawodników. W tej edycji zachęcamy również wszystkie drużyny do wzięcia udziału w pokazie mody nakryć głowy tzw. Paradzie Kapeluszy. Każda drużyna proszona jest o przygotowanie min. 3 nakryć głowy, które zaprezentuje podczas pokazu. Komisja złożona z reprezentantów drużyn, zaproszonych gości, przedstawicieli organizatora wybierze 3 najciekawsze stylizacje, a ich właściciele otrzymają nagrody specjalne, w tym statuetki.

Zapewniamy naszym seniorom także m.in. opiekę medyczną, poczęstunek, napoje, a także rozrywkę muzyczną.  

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne pod numer telefonu 721-121-011 lub mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl  oraz wypełnienie w dniu zawodów karty zgłoszeniowej, co wiąże się z akceptacją regulaminu i złożeniem oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach.

W załączeniu przesyłamy regulamin zawodów i opis konkurencji.

Liczymy na Państwa udział i dobrą zabawę. Serdecznie zapraszamy!

kontakt