przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
455685 odwiedzin
Dinozaury w hali sportowej

Dziękujemy za niezwykle intensywne ferie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Dziś na Dniu Dinozaura zabrakło już nam stołów i krzeseł dla wszystkich chętnych do zabaw z nami. A dziś robiliśmy własne wulkany, dinozaurowe opaski i balonowe dinozaury. Na zajęciach ruchowych w sali gimnastycznej bawiliśmy się w „Raz , dwa trzy, tyranozaur patrzy” , ścigaliśmy po śladach dinozaurów , przeciągaliśmy linę, układaliśmy memory, robiliśmy wyścigi i polowaliśmy na dinozaury. Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymali dziś dwa dyplomy - za Dzień Dinozaura i za uczestnictwo w naszych zajęciach feryjnych i oczywiście słodkości .  

Ogromnie dziękujemy wszystkim dzieciom, za fantastyczną zabawę, nie tylko dziś, ale podczas dwóch tygodni ferii. Nasze zajęcia feryjne miały na celu nie tylko dobrą zabawę , ale również wartości profilaktyczne i mamy nadzieję, że wyniesiecie z nich nie tylko wspomnienia fajnych zabaw , ale też i pewne wartości, które przydadzą Wam się w codziennym życiu.

Dziękujemy rodzicom za przyprowadzenie Was na nasze zajęcia. Serdecznie dziękuję Patrycji Gorzkowskiej i Kasi Majorek za nieocenioną pomoc w organizacji wszystkich zajęć. Dziękuję również pracownikom hali sportowej za pomoc przy ich organizacji.  

Bardzo, bardzo dziękuję jeszcze raz naszym gościom: Bartkowi Staniaszkowi z Radia Sochaczew, sierżant sztabowej Milenie Godos z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, Tomaszowi Ertmanowi - nauczycielowi geografii,  harcerzom z 321 Wielopoziomowej Dryżyny Harcerskiej „„Fortis Ignis” i 25 Środowiskowej Drużyny Harcerskiej „Echo”im. Tony`ego Halika z Hufca ZHP Sochaczew za przyjęcie zaproszenia i obecność na naszych zajęciach. Dziękuję jeszcze raz Marcinowi Odolczykowi - Dyrektorowi Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie za ufundowanie nagród w Turnieju w Kapsle.   Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym funpage`u na Facebooku.

A w niedzielę 26 lutego zapraszamy na Feryjny Deblowy Turniej Tenisa Stołowego. Zaczynamy o godz. 9.00. Wstęp wolny!

A A A
24.02.2023
godz.08:06
 
kontakt