przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
438395 odwiedzin
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Niepodległej

Dzisiejszy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Niepodległej zgromadził przy stołach aż 67 zawodników w 3 kategoriach, OPEN, Kobiety, U-15. To frekwencyjny rekord tegorocznego sezonu Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym, bo turniej ten jest jednocześnie IV turniejem klasyfikacyjnym GP.

Ogromnie dziękujemy, że nasi zawodnicy w sportowy sposób postanowili uczcić dzisiejsze Święto Niepodległości. Turniej trwał blisko 9 godzin, tym bardziej dziękujemy za cierpliwość i chęci do gry.

 

W kategorii OPEN

1. Kacper Janowicz - WKS Sochaczew- 36 pkt

2. Jacek Malinowski - Sochaczew- 35 pkt

3. Piotr Szepiećko - WKS Sochaczew- 34 pkt

4. Radosław Jurzyk - Tęcza Budki Piaseckie- 33 pkt

5. Łukasz Bednarek - Wola Łubiankowska - 32 pkt

6.Adam Ertman - WKS Sochaczew - 31 pkt

7. Rafał Malinowski - Sochaczew - 30 pkt

8. Łukasz Budner - Kutno - 29 pkt

9. Mateusz Grzesiak - Łódź - 28 pkt

10. Krzysztof Mijakowski - Tęcza Budki Piaseckie - 27 pkt

11. Paweł Heleniak - Tęcza Budki Piaseckie - 26 pkt

12. Nikodem Zofczak - Tęcza Budki Piaseckie - 25 pkt

13. Adam Ciechomski - Gąbin- 24 pkt

14. Jakub Kobos - Głowno - 23 pkt

15. Dominik Bartosik - Kraków - 22 pkt

16. Marek Albinowski - Sochaczew- 21 pkt

17. Olek Odolczyk - Żyrardów - 20 pkt

18. Daniel Wilczak - Żyrardów - 19 pkt

19. Łukasz Wyrębkowski - Grot Mała Wieś - 18 pkt

20. Aleksandra Gaś -Pietrzak - Skierniewice - 17 pkt

21. Karolina Kukawska - WKS Sochaczew - 16 pkt

22. Renata Napora - Radom - 15 pkt

23. Mariusz Jędrachowicz - Łowicz - 14 pkt

24. Michał Kowalczyk - Tęcza Budki Piaseckie - 13 pkt

25. Szymon Wołowczyk - Tęcza Budki Piaseckie - 12 pkt

26. Grzegorz Kwasigroch - Łyszkowice - 11 pkt

27. Piotr Furmanik - Tęcza Budki Piaseckie - 10 pkt

28. Andrzej Lenart - Sochaczew - 9 pkt

29. Dawid Ochocki - Gąbin - 8 pkt

30. Paweł Mikulski - Sochaczew - 7pkt

31. Artur Maziarz - Sochaczew - 6 pkt

32. Damian Witkowski - Gąbin - 5 pkt

33. Marek Stefański - Żyrardów - 4 pkt

34. Michał Berczak - Stryków - 3pkt

35. Piotr Magda - Skierniewice - 2 pkt

36. Aleksandra Białas - Łowicz - 1 pkt

 

W kategorii Kobiet

  1. Anna Juszczyszyn - Łódź - 11 pkt
  2. Aleksandra Gaś- Pietrzak - Skierniewice - 10 pkt
  3. Anna Woźniak - Tęcza Budki Piaseckie- 9 pkt
  4. Karolina Kukawska - WKS Sochaczew- 8 pkt
  5. Anna Ślęzak - - Błonie - 7 pkt
  6. Aleksandra Białas - Łowicz - 6 pkt
  7. Renata Napora - Radom - 5 pkt
  8.  Dorota Baczyńska - Sochaczew - 4 pkt
  9.  Paulina Rutkowska - Błonie - 3 pkt
  10.  Amelia Ostrowska - Żyrardów -2 pkt
  11. Marlena Ślęzak - Błonie - 1 pkt

W kategorii U-15

  1. Olek Odolczyk - Żyrardów - 20 pkt
  2. Filip Pawlata - Łyszkowice - 19 pkt
  3. Amelia Ostrowska - Żyrardów - 18 pkt
  4. Nikodem Siatkowski - Łyszkowice - 17 pkt
  5. Pola Kruk - Łyszkowice - 16 pkt
  6. Alan Śmigiera - Łyszkowice - 15 pkt
  7. Dominik Wysocki - Tęcza Budki Piaseckie - 14 pkt
  8. Milena Słoniec - Tęcza Budki Piaseckie - 13 pkt
  9. Filip Osówniak - Łyszkowice - 12 pkt
  10. Bartosz Wójcik - Tęcza Budki Piaseckie - 11 pkt
  11. Franciszek Jędrachowicz - Łowicz - 10 pkt
  12. Wiktoria Jachimowicz - Tęcza Budki Piaseckie - 9 pkt  
  13. Błażej Korczak - Tęcza Budki Piaseckie - 8 pkt
  14. Adam Fiałkowski - Łyszkowice - 7 pkt
  15. Liliana Rubaszewska - Łyszkowice - 6 pkt
  16. Lena Rutkowska - tęcza Budki Piaseckie - 5 pkt
  17. Michalina Traut - Łyszkowice - 4 pkt
  18. Marek Kolis - Łyszkowice - 3 pkt
  19. Julia Bubak - Łyszkowice - 2 pkt
  20. Laura Studzińska - 1 pkt

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dziś naprawdę okazałe. Dziękujemy za dziś . Kolejny turniej 18 grudnia w świątecznej atmosferze z poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy.  

A A A
11.11.2022
godz.17:58
 
kontakt