przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
438409 odwiedzin
Wyniki 3 turnieju Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym

W niedzielnym , trzecim turnieju klasyfikacyjnym Grand Prix Tenisa Stołowego w kategorii OPEN zwyciężył Kacper Janowicz, nowy „nabytek” WKS Sochaczew. W kategorii KOBIETY na pierwszym miejscu uplasowała się Aleksandra Gaś-Pietrzak, a w kategorii U-15 Kacper Szypszak. Turniej sędziował Tomasz Ertman.

Wyniki kategorii OPEN

  1. Kacper Janowicz WKS SOCHACZEW - 24 pkt
  2. Jacek Malinowski Sochaczew - 23 pkt
  3. Rafał Malinowski Sochaczew - 22 pkt
  4. Piotr Szepiećko WKS SOCHACZEW - 21 pkt
  5. Adam Ertman WKS SOCHACZEW - 20 pkt
  6. Wojciech Wachol Góra - 19 pkt
  7. Aleksandra Gaś - Pietrzak - 18 pkt
  8. Daniel Wilczak  Żyrardów - 17 pkt
  9. Mariusz Jędrachowicz Łowicz - 16 pkt
  10. Adam Kopczyński WKS SOCHACZEW - 15 pkt
  11. Dawid Ochocki Gąbin - 14 pkt
  12. Mariusz Wiśniewski Budki Piaseckie - 13 pkt
  13. Grzegorz Kwasigroch Łyszkowice - 12 pkt
  14. Adrian Kubeł Ożarów Mazowiecki - 11 pkt
  15. Marek Albinowski Sochaczew - 10 pkt
  16. Kacper Szypszak Sochaczew - 9 pkt
  17. Karolina Kukawska - WKS SOCHACZEW - 8 pkt
  18. Dawid Klima Pralnia Sochaczew - 7 pkt
  19. Katarzyna Musialik Łódź - 6 pkt
  20. Paweł Mikulski Sochaczew - 5 pkt
  21. Piotr Piórkowski Pralnia Sochaczew - 4 pkt
  22. Bartłomiej Nagłowski Sochaczew - 3 pkt
  23. Artur Maziarz Sochaczew - 2 pkt
  24. Jakub Chłystek Pralnia Sochaczew - 1 pkt

Kategoria Kobiety

  1. Aleksandra Gaś-Pietrzak Skierniewice -7 pkt
  2. Karolina Kukawska WKS Sochaczew - 6 pkt
  3. Anna Woźniak Sochaczew - 5 pkt
  4. Katarzyna Musialik Łódź - 4 pkt
  5. Amelia Ostrowska Żyrardów - 3 pkt
  6. Dorota Baczyńska Sochaczew - 2 pkt
  7. Zuzanna Szypszak Sochaczew - 1 pkt

Kategoria U-15

  1. Kacper Szypszak - Sochaczew - 14 pkt
  2. Filip Pawlata - Łyszkowice- 13 pkt
  3. Amelia Ostrowska Żyrardów - 12 pkt
  4. Nikodem Siatkowski Łyszkowice - 11 pkt
  5. Lena Gajda Łyszkowice -10 pkt
  6. Ksawier Kruk - Łyszkowice - 9 pkt
  7. Alan Śmigiera Łyszkowice - 8 pkt
  8. Liliana Rubaszewska Łyszkowice - 7 pkt
  9. Pola Kruk Łyszkowice - 6 pkt
  10. Bartosz Wójcik Tęcza Budki Piaseckie - 5 pkt
  11. Adam Fijałkowski Łyszkowice - 4 pkt
  12. Filip Osówniak Łyszkowice - 3 pkt
  13. Franciszek Jędrachowicz Łowicz - 2 pkt
  14. Zuzanna Szypszak Sochaczew -1 pkt

Dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy na kolejny 11.11.2022r. Będzie to 4 turniej klasyfikacyjny Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym i jednocześnie Turniej o Puchar Niepodległej.

A A A
24.10.2022
godz.10:10
 
kontakt