przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
421653 odwiedzin
Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej po IV Turnieju

Para Piotr Strożek/Michał Kobierecki zwyciężyła w IV Turnieju Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej, rozegranym w dniu 23.07. na boisku przy ul. Chopina 101. W Turnieju zagrało 5 par systemem każdy z każdym. Zapraszamy na ostatni Turniej kwalifikacyjny, który odbędzie się 6 sierpnia na boisku w Karwowie.

Wyniki:

Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak – Damian Morawski/Krzysztof Romanowski 0:2 (11:15, 15:17)

Piotr Strożek/Michał Kobierecki – Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski 2:0 (15:8, 18:16)

Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak - Krzysztof Rąg/Marcin Trojan 1:2 (14:16, 15:12, 11:15)

Damian Morawski/Krzysztof Romanowski - Piotr Strożek/Michał Kobierecki 0:2 (13:15, 11:15)

Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak - Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski 2:1 (15:7, 13:15, 15:10)

Krzysztof Rąg/Marcin Trojan - Piotr Strożek/Michał Kobierecki 0:2 (9:15, 12:15)

Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski - Damian Morawski/Krzysztof Romanowski 2:1 (5:15, 15:5, 15:12)

Piotr Strożek/Michał Kobierecki - Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak 2:0 (15:7, 15:9)

Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski - Krzysztof Rąg/Marcin Trojan 2:1 (15:9, 11:15, 15:8)

Krzysztof Rąg/Marcin Trojan - Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak 2:0 (20:18, 16:14)

Kolejność Turnieju:

  1. Piotr Strożek/Michał Kobierecki
  2. Łukasz Lewandowski/Filip Lewandowski
  3. Krzysztof Rąg/Marcin Trojan
  4. Damian Morawski/Krzysztof Romanowski
  5. Kamil Dorodziński/Piotr Mydlak

Turniej sędziował Bartosz Sitarek.

Klasyfikacja po IV Turnieju:

1-2. Adam Chrobot 70

Piotr Strożek 70

3. Krzysztof Romanowski 65

4-5. Łukasz Lewandowski 60

Filip Lewandowski 60

6-8. Kamil Dorodziński 55

Piotr Mydlak 55

Damian Morawski 55

9-14. Damian Gościański 40

Michał Berent 40

Michał Kobierecki 40

Karol Ślażyński 40

Marcin Kołodziejski 40

Bartłomiej Jankowski 40

15-22. Damian Wojciuk 35

Wiktor Vashev  35

Bartosz Więckowski 35

Igor Lewicki 35

Krzysztof Gałecki 35

Łukasz Grzyb 35

Igor Iwański 35

Mateusz Czarnota 35

23-26. Anna Tagowska 30

Krzysztof Rąg 30

Marcin Trojan 30

Jan Marat 30

27-30. Michał Dąbrowski 25

Krzysztof Bieniek 25

Rafał Wójcik 25

Mateusz Czerwiński 25

31-34. Michał Kędzior 20

Damian Szachowicz 20

Konrad Malinowski 20

Maurycy Gil 20

35-36. Michał Dąbrowski 15

Michał Wróbel 15

37-39   Igor Ciniewski 10

Szymon Zaleski 10

Jakub Tomczak 10

40-41. Bartek Słomiński 5

Damian Guzik 5

 

A A A
25.07.2022
godz.10:22
 
kontakt