przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416260 odwiedzin
Miejskie Przedszkole nr 1 wygrywa Olimpiadę Przedszkolaków
Miejskie Przedszkole nr 1 wygrywa 8 Sochaczewską Letnią Olimpiadę Przedszkolaków pod patronatem i o puchar Burmistrza Sochaczewa, zdobywając łącznie 67 pkt. Na miejscu drugim uplasowało się Miejskie Przedszkole nr 7 zdobywając 60 pkt, tuż za nim na miejscu trzecim z 59 pkt znalazło się Niepubliczne Przedszkole Koralik.
1 miejsce - Miejskie Przedszkole nr 1
2 miejsce - Miejskie Przedszkole nr 7
3 miejsce - Przedszkole Koralik
4 miejsce - Wesołe Tuptusie
5 miejsce - Świat Malucha
6 miejsce - Miejskie Przedszkole nr 3
7 miejsce - Małe Zuchy
8 miejsce - Tęczowe Przedszkole
9 miejsce - Bajkowa Polana
Miejskie Przedszkole nr 6
11 miejsce – Słoneczko
12 miejsce – Koala
13 miejsce - Leśne Skrzaty
Puchary Kibica trafiły dziś do przedszkoli : Wesołe Tuptusie, Leśne Skrzaty oraz Miejskiego Przedszkola nr 7.
Dodatkową konkurencję Piłkarskie Orły Mateusza Sikorskiego wygrało przedszkole Słoneczko, na miejscu drugim znalazło się przedszkole Bajkowa Polana, miejsce trzecie zajęło Miejskie Przedszkole nr 6.
Imprezę otworzył Zastępca Burmistrza Sochaczewa Pan Marek Fergiński, wraz z Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Agatą Kalińską, którzy towarzyszyli małym sportowcom przez całe zawody i wręczali nagrody na ich zakończenie.
Nagrody rzeczowe dla naszych przedszkoli ufundowała firma FAST SERVICE, której dziękujemy za ogromne wsparcie. Puchary dla wszystkich przedszkoli ufundował Burmistrz Sochaczewa, medale i nagrody dla kibiców Starosta Powiatu Sochaczewskiego i Wójt Gminy Sochaczew.
Nie moglibyśmy tej Olimpiady zorganizować bez ogromnego wsparcia wolontariuszy. Ogromne podziękowania dla Pani Urszuli Mergner i wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Małgorzaty Miłkowskiej. Bez Was nie udałoby się tej imprezy tak sprawnie przeprowadzić. Wspomagały nas również wolontariuszki z Klubu Wolontariuszy przy CUS Sochaczew. Imprezę poprowadził niezawodny Marcin Odolczyk - Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, który od kilku lat wspomaga nas, czy na Olimpiadach Przedszkolaków czy na Olimpiadach Seniorów.
Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych małych sportowców. Byliście jak zawsze fantastyczni. Dziękujemy Waszym Paniom Nauczycielkom za przygotowanie Was do zawodów i liczymy, że spotkamy się na kolejnych.
A te już wkrótce, bo zapraszamy Was na Wyzwanie Biegowe w dniu 18 czerwca w Karwowie oraz na Mistrzostwa Przedszkoli w Piłce Nożnej, które planujemy na październik.

 

A A A
10.06.2022
godz.08:25
 
kontakt