przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416251 odwiedzin
Już jutro Olimpiada Przedszkolaków

Już jutro o godz. 10.00 na stadionie MOSiR przy ul. Warszawskiej 80 odbędzie się 8 Sochaczewska Letnia Olimpiada Przedszkolaków.

Z przyjemnością możemy ogłosić, że naszą Sochaczewską Letnią Olimpiadę Przedszkolaków, jak co roku objął patronatem honorowym Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki, który ufundował również puchary dla wszystkich przedszkoli. Medale i nagrody, jak co roku ufundowała Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta oraz Wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński.  Sponsorem generalnym tegorocznej Olimpiady jest firma FAST SERVICE, która ufundowała nagrody dla wszystkich przedszkoli. Tradycyjnie Mateusz Sikorski i Piłkarskie Orły, które są z nami praktycznie od samego początku istnienia imprezy, włączyły się w jej organizację . Na uczestników czeka dodatkowa konkurencja PIŁKARSKIE ORŁY właśnie, oddzielnie punktowana i nagradzana. Firma Tęczowy Ogród ufundowała soki dla wszystkich uczestników, a dzięki firmie Mars Polska mamy dla Was słodycze.

Nie moglibyśmy tej Olimpiady zorganizować bez ogromnego wsparcia wolontariuszy. Tak jak już od kilku lat, nad przebiegiem konkurencji czuwać będzie Pani Urszula Mergner z wolontariuszkami ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Małgorzaty Miłkowskiej. Wspomagać nas będą również wolontariusze z Klubu Wolontariuszy przy CUS Sochaczew. Imprezę poprowadzi niezawodny Marcin Odolczyk - Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, który od kilku lat wspomaga nas, czy na Olimpiadach Przedszkolaków czy na Olimpiadach Seniorów.

Nasza Olimpiada to święto radości i sportowych emocji tych najmłodszych zawodników. Jest nam ogromnie miło gościć na jutrzejszej imprezie drużyny: Miejskiego Przedszkola nr 3, Miejskiego Przedszkola nr 7, Miejskiego Przedszkola nr 6, Miejskiego Przedszkola nr 1, Przedszkoli Niepublicznych: Słoneczko, Bajkowa Polana, Tęczowe Przedszkole, Małe Zuchy, Wesołe Tuptusie, Leśne Skrzaty, Koala, Koralik. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. Zapraszamy również wszystkich do kibicowania, a w tym roku mamy aż 3 Puchary Kibica.

Jeśli pogoda spłata nam figla, impreza odbędzie się w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Do zobaczenia.

A A A
09.06.2022
godz.11:34
 
kontakt