przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416255 odwiedzin
Wyzwanie Biegowe - bieg z przeszkodami dla dzieci
Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka wszystkim dzieciom składamy serdeczne życzenia spełnienia najskrytszych marzeń, radości, poczucia bezpieczeństwa i miłości. A przy okazji Waszego święta, zapraszamy Was do udziału w naszej propozycji dla najmłodszych właśnie.
Nasz tor przeszkód podczas obchodów Miejskiego Dnia Dziecka, zachęcił nas do organizacji wydarzenia, które będzie miało charakter dziecięcego biegu z przeszkodami. Zapraszamy zatem na Wyzwanie Biegowe w dniu 18 czerwca na obiektach sportowych przy ul. Rumiankowej w Karwowie. W biegu mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 12 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe:
• od 4 do 6 lat
• od 7 do 9 lat
• od 10 do 12 lat
Na trasie będą znajdowały się stacje/przeszkody, na której zawodnicy będą musieli pokonać, np. bieg przez opony, wskoki na skrzynię, czołganie. Na trasie będą również do pokonania przeszkody wymuszone infrastrukturą obiektu np. barierki itp. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, a rywalizacja to tylko dodatkowy aspekt tego wydarzenia.
Zgłoszenia do biegów dzieci przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mosir@mosir.sochaczew.pl ze wskazaniem daty zawodów. Obowiązuje limit łącznie 100 miejsc z wszystkich kategorii wiekowych. W przypadku wolnych miejsc można się będzie zapisać na miejscu, w biurze zawodów. Udział w biegu jest bezpłatny. Bieg zabezpieczony będzie również przez służby medyczne.
W organizację Wyzwania Biegowego prócz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji włączył się Klub Wolontariuszy przy Centrum Usług Społecznych oraz Sochaczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Mamy nadzieję, że taka formuła biegu sprawi Wam wiele radości, a jeśli Wam się spodoba, będziemy organizować kolejne Wyzwania Biegowe, które być może w przyszłości zaowocują Waszym startem np. w Biegu Cichociemnych, organizowanym przez Dragon Fight Club.
Szczegóły w regulaminie

 

 

 

Regulamin Wyzwanie Biegowe.docx

Karta zgłoszenia -Wyzwanie biegowe.doc

A A A
01.06.2022
godz.10:00
 
kontakt