przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416259 odwiedzin
Wyniki X turnieju klasyfikacyjnego i zaproszenie na finał Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym

 

Niedziela 29 maja dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie była pracowita. Prócz propozycji przygotowanych w ramach obchodów Dnia Dziecka , rozegraliśmy również ostatni klasyfikacyjny turniej Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym. Przed nami wielki finał 12 czerwca podczas obchodów Święta Mieszkańców Dni Miasta.

 

Wyniki X turnieju klasyfikacyjnego przedstawiają się następująco:

 

Dzieci U-15

1.Amelia Ostrowska (Łyszkowice)

2.Kacper Szypszak (Sochaczew)

 3.Filip Pawlata (Łyszkowice)

4.Patryk Adamiec (Łyszkowice)

5.Zuzanna Kukawska (Sochaczew)

6.Liliana Kukawska (Sochaczew)

 

Kobiety

1.Aleksandra Gaś-Pietrzak (Skierniewice)

2.Karolina Kukawska (Sochaczew)

 3.Amelia Ostrowska (Łyszkowice)

 4.Agnieszka Ludwikowska (Sochaczew)

 5.Dorota Baczyńska (Sochaczew)

 

Open

1.Mateusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie)

 2.Piotr Strójwąs (Pruszków)

3.Dominik Ocipka (Łomna)

4.Maciej Osówniak (Łyszkowice)

5.Rafał Malinowski (Sochaczew)

 6.Jacek Malinowski (Sochaczew)

7.Reinhold Utri (Lima Pruszków)

8.Damian Szajewski (Bulkowo)

 9.Piotr Szepiećko (WKS Sochaczew)

10.Jakub Kaźmierski (Tęcza Budki Piaseckie)

11.Adam Kopczyński (WKS Sochaczew)

12.Adam Ertman (WKS Sochaczew)

13.Mariusz Jędrachowicz (Łowicz)

14.Grzegorz Kwasigroch (Łyszkowice)

15.Kamil Wilczyński (Łomna)

16.Marek Albinowski (Sochaczew)

17.Jędrzej Basaj (Warszawa)

18.Kamil Bartczak (WKS Sochaczew)

19.Stanisław Głowacki (Tęcza Budki Piaseckie)

 20.Arkadiusz Ciosek (Bulkowo)

21.Karolina Kukawska (Sochaczew)

22.Mateusz Miksa (Warszawa)

 23.Piotr Furmanik (Tęcza Budki Piaseckie)

24.Paweł Mikulski (Sochaczew)

25.Aleksandra Gaś-Pietrzak (Skierniewice)

26.Marcin Komendarek (Warszawa)

 

Według punktacji z wszystkich turniejów klasyfikacyjnych w finale zagrają:

Kategoria Open

 

Imię

Nazwisko

Miasto/Klub

Punkty

1

Jacek

Malinowski

Sochaczew

123

2

Rafał

Malinowski

Sochaczew

104

3

Piotr

Szepiećko

WKS Sochaczew

93

4

Adam

Ertman

WKS Sochaczew

84

5

Maciej

Jar

SRS Łomna

79

6

Krzysztof

Wroniewski

SRS Łomna

77

7

Damian

Szajewski

Zjednoczeni Bulkowo

64

8

Stanisław

Głowacki

Tęcza Budki Piaseckie

58

 

Kategoria Kobiety

1

Aleksandra

Gaś-Pietrzak

Skierniewice

157

2

Dorota

Baczyńska

Sochaczew

138

3

Karolina

Kukawska

Sochaczew

126

4

Justyna

Ciechomska

Gąbin

56

5

Patrycja

Anyszewska

Łyszkowice

52

6

Agnieszka

Kiszelewska

Sochaczew

34

7

Monika

Borewicz

Warszawa

32

8

Anna

Ślęzak

Błonie

28

 

Kategoria U-15

1

Kacper

Szypszak

Sochaczew

129

2

Dawid

Rozbicki

Sochaczew

82

3

Bartosz

Kurowski

Wąchock

66

4

Miłosz

Kurowski

Wąchock

62

5

Mateusz

Beniak

KS Elta Łódź

60

6

Maksymilian

Czarnecki

Wiskitki

55

7

Krystian

Kalota

Sochaczew

48

8

Emilia

Świniarska

Tęcza Budki Piaseckie

38

 

Tradycyjnie dla wszystkich rozegrany zostanie jednocześnie turniej pocieszenia. Zapraszamy serdecznie w niedzielę 12 czerwca od godz. 9.00 do hali sportowej przy ul. Chopina 101. Dziękujemy ogromnie Tomaszowi Ertmanowi za sędziowanie wszystkich dotychczasowych turniejów.

A A A
30.05.2022
godz.11:19
 
kontakt