przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416253 odwiedzin
"W krainie sportu" z MOSiR Sochaczew

W niedzielnych obchodach Dnia Dziecka „W krainie przygód” w Parku im. W.I. Garbolewskiego uczestniczył również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Frekwencja przy naszym stoisku mile nas zaskoczyła. Serdecznie dziękujemy za udział w naszych propozycjach.

Tor przeszkód tzw. trening komandosów pokonało ponad 300 uczestników. Każdy otrzymał od nas pamiątkowy dyplom i pyszne upominki od Mars Polska i Tęczowy Ogród.

Inni malowali kredą, choć po chodnikach, na których przewijały się tłumy mieszkańców, było ciężko. Młodsi mogli malować na specjalnej tablicy, przygotowanej przez nas pod namiotem. Tu można było również poskakać w gumę czy zagrać w kapsle. A gdy przelotny deszcz zmoczył nasz tor przeszkód, do naszego namiotu ustawiały się kolejki po balonowe cudaki. Wręczyliśmy również nagrody w konkursie na „Moje ulubione miejsce w Sochaczewie”. Gratulujemy zwycięzcom !

„W krainie sportu” prócz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  znalazły się również propozycja Karate Klub Sochaczew, Dragon Fight Club, Piłkarskich Orłów, WOPR Sochaczew i Sochaczewskiego Centrum Sportów.

Ogromnie dziękujemy wolontariuszom z WOPR Sochaczew za wszelką pomoc przy naszych propozycjach. Bez Was byłoby ciężko 😉

Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie ze sportowych propozycji i z okazji Dnia Dziecka, wszystkim małym i dużym dzieciom, składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym funpage`u na Facebooku.

A A A
30.05.2022
godz.11:25
 
kontakt