przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
416261 odwiedzin
"Kraina sportu" podczas Dnia Dziecka

W ramach obchodów miejskiego Dnia Dziecka „W krainie przygód” w Parku im. W. Garbolewskiego w niedzielę 29.05. znajdzie się również Kraina Sportu, w której spotkać będzie można również MOSiR Sochaczew. Zapraszamy do nas od 14.00 do 18.00 .

O godz. 16.00 zapraszamy  uczestników konkursu „ Moje ulubione miejsce w Sochaczewie”. Nagrodzimy zwycięzców, ale również każdy uczestnik konkursu otrzyma od nas pamiątkowy dyplom i drobną niespodziankę.  Przy naszym stoisku będzie również wystawa Waszych prac.

Dodatkowo w „Krainie sportu” przypomnimy m.in. najbardziej popularne gry podwórkowe. Jeszcze kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu to one uprzyjemniały wolny czas dzieciom. Dziś, w epoce gier komputerowych, laptopów i innych elektronicznych gadżetów, wiele gier podwórkowych zostało zapomnianych. Ponieważ czasem dzieci mogą się nudzić, przypomnimy popularne gry podwórkowe, takie jak kapsle, gra w klasy czy guma, które jeszcze 20-30 lat temu były dla dzieci ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu na dworze. Jeśli wasza pociecha nie wie, jak się gra w gumę, albo na czym polega gra w zbijaka, najwyższy czas, by ją zapoznać z ich zasadami. A jeśli sami zapomnieliście, pomożemy wam w tym na naszym stoisku.

Zapraszamy również do malowania kredą. Swoje dzieła będą mogły stworzyć i zaprezentować jurorom, dzieci w wieku do 12 lat. Tematyka dowolna, więc mali artyści będą mogli puścić wodze fantazji. Pomocą służyć będą mogli rodzice, którzy będą inspirować, podpowiadać i udzielać wskazówek. Pod koniec dnia wyłoniony zostanie zwycięzca.

W godz. 14.00 -18.00 wszyscy chętni będą mogli skorzystać z „TRENINGU KOMANDOSÓW” – w formie zabawy dla najmłodszych, na wykonanym wcześniej torze przeszkód, czeka na Was próba siły, odwagi, celności,  sprytu, wiedzy itp. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci do lat 12. Każdy z uczestników musi pokonać kilka przeszkód na trasie, wykonać różne zadania, rozwiązać kilka zagadek. Za ukończenie toru przeszkód każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom.

Swoje propozycje sportowe przedstawią również stowarzyszenia sportowe z terenu miasta Sochaczew,  z którymi mamy przyjemność współpracować  m.in.  Dragon Fight Club , UKS Sochaczewskie Centrum Sportów , Karate Klub Sochaczew, Piłkarskie Orły, WOPR Sochaczew...

 Zapraszamy!

A A A
24.05.2022
godz.08:21
 
kontakt