przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
376321 odwiedzin
III "Czwartki lekkoatletyczne" za nami

Tradycyjnie już w środę na stadionie MOSiR przy ul. Warszawskiej odbyły się „Czwartki lekkoatletyczne”. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za start w naszych zawodach. Dziś startowała reprezentacja SP 7 , ale również stali bywalcy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wyniki znajdziecie , jak zawsze na stronie https://czwartki.pl/sochaczew/ .

Dziękujemy wolontariuszom z Klubu Maratończyka Aktywni pod wodzą Pana Emanuela Zimnego za pomoc w organizacji zawodów

Dzisiejszą imprezę otworzył Dyrektor MOSiR Mieczysław Głuchowski, a starty zawodników obserwowała Naczelnik Wydziału Sportu Agata Kalińska oraz Zastępca Dyrektora MOSiR Anna Pawłowska. .

Było Was odrobinę więcej niż za ostatnio i wciąż liczymy, że na kolejnej imprezie pojawią się reprezentacje wszystkich zaproszonych szkół. Zachęcamy również samych zawodników do indywidualnego zgłaszania się do udziału, za zgodą rodziców. Szczegóły imprezy w zakładce Czwartki Lekkoatletyczne na stronie www.mosir.sochaczew.pl. Ostatnia szansa na udział w zawodach w rundzie jesiennej - 20 października. W rundzie wiosennej zapewne zmienimy godziny i dni startu, więc liczymy na większą frekwencję.

A A A
13.10.2021
godz.15:20
 
kontakt