przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
376317 odwiedzin
FC Drzewce zwyciężają w Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Sochaczewa

Drużyna „FC drzewce na polewce” zwycięża w Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Sochaczewa. W finale pokonali KS Piast Feliksów 2:1. Trzecie miejsce zajęli siatkarze z KS Bielice a czwarte z Wyszogrodu. MVP Turnieju został Bartłomiej Jankowski (FC drzewce na polewce). Puchary dla najlepszych drużyn wręczała Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Agata Kalińska.

Pierwszego dnia faza grupowa turnieju rozgrywana była na dwóch halach MOSiR. Najlepsza ósemka turnieju rywalizowała w niedzielnych rozgrywkach w hali sportowej przy ul. Chopina 101.

Podziękowania dla sponsorów turnieju, którymi byli: Burmistrz Sochaczewa, Tęczowy Ogród, Bakoma, Mars Polska oraz dla Renaty Kubik za pomoc w organizacji.

Wyniki turnieju:

GRUPA A

  1. FC drzewce na polewce 6 pkt.
  2. KS Piast Feliksów 5
  3. KS Bielice 2
  4. KTS Flot Warszawa 0

KS Bielice – KS Piast Feliksów 0:2 (18:25, 19:25)

FC drzewce na polewce – KTS Flot Warszawa 2:0 vo.

KS Bielice – FC drzewce na polewce 0:2 (16:25, 16:25)

KS Piast Feliksów – KTS Flot Warszawa 2:0 vo.

KS Bielice – KTS Flot Warszawa 2:0 vo.

KS Piast Feliksów – FC drzewce na polewce 1:2 (22:25, 25:16, 15:17)

 

GRUPA B

  1. MPC Riviera Warszawa 6 pkt
  2. Teresin 4
  3. Wyszogród 3
  4. Wiecznie młodzi Leszno 0

Teresin – Wiecznie młodzi Leszno 2:0 (25:17, 25:23)

MPC Riviera Warszawa – Wyszogród 2:0 (25:18, 25:19)

Wyszogród – Wiecznie młodzi Leszno 2:0 (25:11, 25:11)

MPC Riviera Warszawa – Teresin 2:0 (25:21, 25:21)

MPC Riviera Warszawa – Wiecznie młodzi Leszno 2:0 (25:8, 25:18)

Wyszogród – Teresin 1:2 (25:22, 23:25, 9:15)

 

GRUPA C

  1. Volleyball Team Paprotnia 4 pkt.
  2. Volley Sochaczew 2
  3. SET-A 0

SET-A – Volley Sochaczew 0:2 (7:25, 17:25)

SET-A – Volleyball Team Paprotnia 0:2 (4:25, 8:25)

Volleyball Team Paprotnia – Volley Sochaczew 2:0 (25:6, 25:15)

 

Ćwierćfinały:

FC Drzewce na polewce – Teresin 2:1 (25:16, 21:15, 15:12)

KS Piast Feliksów – MPC Riviera Warszawa 2:1 (9:25, 25:22, 15:12)

KS Bielice – Volleyball Team Paprotnia 2:1 (16:25, 25:14, 15:11)

Wyszogród – Volley Sochaczew 2:0 (25:16, 25:17)

Półfinały:

FC drzewce na polewce – KS Bielice 2:0 (25:22, 25:20)

KS Piast Feliksów – Wyszogród 2:1 (25:23, 19:25, 15:12)

O III miejsce: KS Bielice – Wyszogród 2:0 (26:24, 25:19)

Finał: FC drzewce na polewce – KS Piast Feliksów 2:1 (21:25, 25:17, 15:13)

Składy trzech najlepszych drużyn:

FC drzewce na polewce: Damian Boguszewski, Mateusz Czerwiński, Rafał Pałuba, Benedykt Skorżyński, Igor Ciniewski, Michał Łabędzki, Bartłomiej Jankowski, Michał Kiełbasa.

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Konrad Kierzkowski, Wojciech Socha, Kacper Pawłowski, Adrian Kucharewicz, Maciej Cierpikowski, Patryk Pliszka, Karolina Pindor.

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Piotr Mydlak, Dawid Grochowski, Maciej Sławiński, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Bernard Kacprzak, Jacek Raczkowski, Przemysław Woźniak, Jan Marat.

Turniej sędziowali Daniel Gruszczyński i Krzysztof Kurzepa.

A A A
03.10.2021
godz.08:36
 
kontakt