przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
355229 odwiedzin
Podsumowanie weekendowych aktywności sportowych

Dziś podsumowujemy trzy imprezy, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, a będzie to akcja Biegaj z sercem, konkurs Pomysł na sportowy weekend i II Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy.

 Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie mimo niezbyt pomyślnej pogody. W konkursie na sportowy weekend wyróżniliśmy kilka osób. Wzięliśmy pod uwagę również zdjęcia z innych aktywności weekendowych tj. rajdu rowerowego, biegu majowego itp. : Zuzia i Liliana Kukawskie, Sandra, Nikola, Lena Kocik, Julia Kiełbasińska , Gabrysia Roztropińska, Zuzia i Bartek Przybylscy, Natalka Szymańska, Maciej Stanecki, p.Stanecka , Kacper Szczepański, Krzyś Zimochocki, Karol Zimochocki , Staś Budny, Franciszek Budny,  Wszystkie zdjęcia, które Wam pokażemy w naszej galerii, zostały przez nas nagrodzone. Odbiór nagród ustalimy indywidualnie z każdym uczestnikiem. W kategorii film, dostaliśmy jeden filmik z udziałem Mateusza Roztropińskiego i to on otrzymuje nagrodę w tej kategorii.

20210503_114521.mp4

W II Sochaczewskim Wirtualnym Biegu Majowym wzięło udział łącznie 73 osoby. Tyle numerów startowych przesłaliśmy. Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich relacji z biegów, nie mniej jednak nagradzamy, zgodnie z zapowiedzią, pięć pierwszych osób, w kategorii dzieci i 5 osób w kategorii dorosłych, które do nas tą relację przesłały. Pozostałe osoby otrzymają dyplomy i pamiątkowe medale, do odbioru po 10 maja w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Tym osobom, które są spoza Sochaczewa, prześlemy nagrody pocztą. Cieszymy się, że wśród uczestników znalazły się osoby z Ostrowa Wielkopolskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic, Płocka, a nawet Zielonej Góry.

Akcja Biegaj z sercem spotkała się również z dużym zainteresowaniem, zgodnie z zapowiedzią wszystkie osoby, które wzięły w niej udział otrzymują pamiątkowe niespodzianki , certyfikaty udziału i medale. W naszej akcji zbieraliście nakrętki dla dwóch chłopców Antosia i Alana, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że 57 osób wzięło w niej udział.  Odbiór nagród i certyfikatów po 10 maja w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

A A A
04.05.2021
godz.10:35
 
kontakt