przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
352232 odwiedzin
II edycja Gry terenowej zakończona

Podajemy rozwiązania drugiej edycji naszej Gry terenowej Poznaj MOSiR – Chodaków . Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Po odbiór nagród zapraszamy 17 kwietnia do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 od godz. 10.00.  A już 15 kwietnia ostatnia edycja gry terenowej Poznaj MOSiR. Przypominamy, że uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na zadane pytania w 3 edycjach naszej gry, otrzymają dodatkowo specjalne nagrody podczas obchodów 20-lecia MOSiR.

 

 1.  Najnowszym obiektem powstałym na terenie MOSiR przy ul. Chopina jest Park Linowy, oddany do użytku w czerwcu 2020 roku.

Ile przeszkód liczy wysoka (czerwona) trasa Parku Linowego?

Odpowiedź: 10 przeszkód.

 1. 2.       Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Chodakowie było pierwszym takim obiektem w Sochaczewie, oddane do użytku w 2007 roku.

Jakie są wymiary bramek piłkarskich znajdujących się na tym boisku?

Odpowiedź: 5 metrów szerokości, 2 metry wysokości.

 1. Na naszym terenie rekreacyjnym w Chodakowie można uprawiać wiele dyscyplin sportowych. Jaka dyscyplina uprawiana jest tam tylko latem i kojarzy się ze słońcem i plażą?

Odpowiedź: Siatkówka Plażowa

 1. Obiekty sportowe w Chodakowie zostały w duży sposób doposażone dzięki konkursom projektów z Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Jednym z nich było oświetlenie głównej płyty boiska piłkarskiego.

 Ile jest lamp oświetlających główna płytę boiska piłkarskiego?

Odpowiedź: 6

 1. Pozostając przy boisku piłkarskim, jaka drużyna piłkarska rozgrywa tu wszystkie swoje domowe mecze piłkarskie?

Odpowiedź: Bzura Chodaków

 1. W 2019 roku boisko zostało dostosowane do uprawiania jeszcze jednej dyscypliny drużynowej, jaką oprócz piłki nożnej dyscyplinę drużynową można uprawiać na boisku przy ul. Chopina 101?

Odpowiedź: Rugby

 1. Siłownia zewnętrzna to kolejny obiekt powstały ze środków Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. Ile urządzeń do ćwiczeń liczy siłownia zewnętrzna w Chodakowie?

Odpowiedź: 13

 1. Na siłowni zewnętrznej odbywały się zawody sportowe – Mistrzostwa Polski w Podciąganiu Ciężarowym oraz Mistrzostwa Sochaczewa w podciąganiu na drążku i pompkach. Ile edycji tej drugiej imprezy dotychczas odbyło się na urządzeniach siłowni?

Odpowiedź: 5 edycji

 1. Jeżeli mówimy o obiektach przy ul. Chopina 101 niewątpliwie pierwsze skojarzenie to hala sportowa. Obiekt o ciekawym kształcie architektonicznym, który przeszedł gruntowny remont na przełomie 2017 – 2018 roku. W którym roku oddana do użytku została hala sportowa przy ul. Chopina 101?

Odpowiedź: 1969

 1. Od początku istnienia MOSiR w hali sportowej odbywała się impreza cykliczna, odbywająca się w sezonie zimowym, rozgrywana w soboty i niedziele, gromadząca dużo drużyn i kibiców. Ostatnia edycja odbyła się w 2012 roku. O jakiej imprezie cyklicznej mowa?

Odpowiedź: Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej.

 1. Od 2012 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest organizatorem Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Jaka drużyna tryumfowała w rozgrywkach po raz ostatni?

Odpowiedź: Piast Feliksów

 1. Kompleks obiektów MOSiR w Chodakowie jak wynika z powyższych konkursowych pytań to miejsce, gdzie każdy uprawiający sport rekreacyjnie czy bardziej profesjonalnie znajdzie coś dla siebie. Jest jednak jeszcze jedna funkcja, nie związana ze sportem. Co można zastać na parkingu przed halą sportową w środy i soboty w godzinach porannych?

Odpowiedź: Targowisko, rynek, stragany, itp…

 1. 13.   Ile masztów flagowych znajduje się przy hali sportowej?

Odpowiedź: 3

 

A A A
06.04.2021
godz.11:13
 
kontakt