przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
344230 odwiedzin
Wyniki 7 Turnieju Klasyfikacyjnego GP Sochaczewa w tenisie stołowym

W 7 turnieju klasyfikacyjnym, najdłuższego w historii MOSiR cyklu Grand Prix Sochaczewa w tenisie stołowym w sezonie 2019/2020/2021 zagrały 34 osoby.

W kategorii najmłodszej zwyciężył Marcin Pawlak z UKS Lutkówka, w kategorii pań wygrała Katarzyna Purgał z Wiśniewa, a w kategorii Open Mateusz Selerski z Tęczy Budki Piaseckie.

Ogólna punktacja po dzisiejszym turnieju wygląda następująco:

Kategoria młodzieżowa:

LP

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB/MIASTO

VIIGP

VIIIGP

IXGP

SUMA

1

MARCIN

PAWLAK

UKS LUTKÓWKA

20

 

 

120

2

IGOR

KOZAK

GROT MAŁA WIEŚ

 

 

 

75

3

JAKUB

PAWLAK

UKS LUTKÓWKA

10

 

 

42

4

ŁUKASZ

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

15

 

 

39

5

ADAM

WÓJCIK

SOCHACZEW

 

 

 

28

6

PIOTR

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

7

 

 

23

7

KRYSTIAN

NOWATKIEWICZ

GROT MAŁA WIEŚ

 

 

 

21

8

IGOR

MURASICKI

MIŃSK MAZ.

 

 

 

20

9

KAROL

PIĄTKOWSKI

SP RĘBOWO

6

 

 

18

10

KAMIL

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

8

 

 

17

11

ŁUKASZ

WÓJCIK

TERESIN

 

 

 

13

12

DAMIAN

MLEKICKI

POWĄZKI

 

 

 

13

13

PIOTR

FURMANIK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

11

14

KACPER

KISZELEWSKI

SOCHACZEW

4

 

 

11

15

BARTOSZ

WITECKI

UKS LUTKÓWKA

5

 

 

11

16

MATEUSZ

BORAWSKI

BULKOWO

 

 

 

10

17

PAWEŁ

KLINOWSKI

KS NADARZYN

 

 

 

10

18

MATEUSZ

GAŁĄZKA

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

8

19

KACPER

SOBCZAK

BULKOWO

 

 

 

8

20

OLIWIA

MICHALAK

PŁOŃSK

 

 

 

7

21

BARTŁOMIEJ

GALA

SOCHACZEW

 

 

 

6

22

KONRAD

DĘBSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

5

23

KRZYSZTOF

JABŁOŃSKI

KOMPINA

 

 

 

5

24

KLAUDIA

GAJEWSKA

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

4

25

DOMINIK

BURACZEWSKI

PŁOŃSK

 

 

 

4

26

PIOTR

JABŁOŃSKI

KOMPINA

 

 

 

4

27

JULIA

GALA

SOCHACZEW

 

 

 

4

28

MAKSYMILIAN

ARAK

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

3

29

DOMINIK

SOSZALSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

3

30

JAKUB

KOLASIŃSKI

BULKOWO

 

 

 

3

31

FILIP

ZYGMUNCIAK

SOCHACZEW

 

 

 

3

32

KACPER

PISAREK

SOCHACZEW

3

 

 

3

33

JAKUB

SIKORA

SOCHACZEW

3

 

 

3

34

PATRYCJA

GIERS

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

2

35

AMELIA

WASIAK

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

2

36

DAWID

ROZBICKI

SOCHACZEW

 

 

 

2

37

KRYSTIAN

KOCIMSKI

SOCHACZEW

 

 

 

2

38

ZUZIA

JACHIMOWICZ

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

2

39

KACPER

SZYPSZAK

SOCHACZEW

 

 

 

2

40

AMELIA

OSTROWSKA

ŁYSZKOWICE

 

 

 

2

41

DOMINIK

SOBIECH

SADOWO

 

 

 

2

42

MATEUSZ

ŁUKAWSKI

SOCHACZEW

 

 

 

1

43

MARCIN

SKÓRZYŃSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

44

SZYMON

SALIKOWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

45

KRZYSZTOF

GRABSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

46

NIKOLA

WOLAK

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

47

SZYMON

KĘDRA

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

48

IGOR

KRAJEWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

49

BARTŁOMIEJ

BOCZKOWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

50

BARTŁOMIEJ

GRZELECKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

51

ZUZANNA

PIETRZAK

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

52

JAKUB

PIETRZAK

UKS LUTKÓWKA

 

 

 

1

53

MACIEJ

GODLEWSKI

WYMYSŁÓW

 

 

 

1

54

EMILIA

ŚWINIARSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

55

JAKUB

KAMIŃSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

56

MILENA

JARZYŃSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

57

EMILIA

ROZMARYNOWSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

58

WANESSA

BREJNAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

59

NIKODEM

SIATKOWSKI

ŁYSZKOWICE

 

 

 

1

60

KACPER

OSÓWNIAK

ŁYSZKOWICE

 

 

 

1

 

Kategoria kobiet:

LP

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB/MIASTO

VIIGP

VIIIGP

IXGP

SUMA

1

KAROLINA

KUKAWSKA

SOCHACZEW

10

 

 

110

2

MAGDALENA

SZCZODROWSKA

NADWIŚLANIN PŁOCK

15

 

 

55

3

DOROTA

BACZYŃSKA

SOCHACZEW

 

 

 

45

4

AGNIESZKA

KISZELEWSKA

SOCHACZEW

8

 

 

37

5

KATARZYNA

ANYSZEWSKA

ŁYSZKOWICE

 

 

 

20

6

JUSTYNA

PRZASTEK

GRODZISK MAZ.

 

 

 

20

7

KATARZYNA

PURGAŁ

WIŚNIEW

20

 

 

20

8

JULIA

JARZYŃSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

15

9

KATARZYNA

WŁODARCZYK

WARSZAWA

 

 

 

15

10

AGNIESZKA

LUDWIKOWSKA

SOCHACZEW

 

 

 

14

11

BEATA

PRZYBYLSKA

GRODZISK MAZ.

 

 

 

10

12

DOROTA

SOBIECH

SOCHACZEW

 

 

 

8

13

ANETA

WOJCIESKA

TRANSLUK ŁOMNA

 

 

 

8

14

ANNA

MIJAKOWSKA

SOCHACZEW

 

 

 

6

 

Kategoria Open:

LP

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB/MIASTO

VIIGP

VIIIGP

IXGP

SUMA

1.

MATEUSZ

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

15

 

 

70

2.

RAFAŁ

MALINOWSKI

SOCHACZEW

2

 

 

62

3.

JACEK

MALINOWSKI

SOCHACZEW

3

 

 

60

4.

RADOSŁAW

JURZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

5

 

 

50

5.

STANISŁAW

GŁOWACKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

8

 

 

43

6.

ADAM

ERTMAN

TRANSLUK ŁOMNA

 

 

 

39

7.

MARCIN

DUDZIEC

KS WĄSEWO

6

 

 

35

8.

DAMIAN

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

20

 

 

30

9.

MICHAŁ

KOWALCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

10

 

 

30

10.

JANUSZ

DUCH

WYSZOGRÓD

3

 

 

23

11.

MACIEJ

OSÓWNIAK

ŁYSZKOWICE

 

 

 

19

12.

MAREK

KORZEMSKI

ŻYRARDÓW

 

 

 

17

13.

ŁUKASZ

WYRĘBKOWSKI

MAŁA WIEŚ

4

 

 

16

14.

PIOTR

SZEPIEĆKO

SOCHACZEW

 

 

 

14

15.

WIKTORIA

ZANIEWSKA

WYSZOGRÓD

2

 

 

12

16.

KRZYSZTOF

MIJAKOWSKI

SOCHACZEW

2

 

 

11

17.

NIKODEM

ZOFCZAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

7

 

 

11

18.

DAWID

WILAMOWSKI

SOCHACZEW

 

 

 

8

19.

PRASHANT

JHA

WARSZAWA

 

 

 

8

20.

BŁAŻEJ

SKRZYPKOWSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

8

21.

ANDRZEJ

LENART

SOCHACZEW

2

 

 

8

22.

DAMIAN

SZAJEWSKI

GROT MAŁA WIEŚ

3

 

 

8

23.

MARCIN

PRZEDPEŁSKI

BULKOWO

 

 

 

7

24.

WALDEMAR

MILCZAREK

PŁOŃSK

 

 

 

7

25.

KRYSTIAN

SZAJEWSKI

GROT MAŁA WIEŚ

1

 

 

7

26.

TOMASZ

CHRZANOWSKI

SOCHACZEW

 

 

 

6

27.

MAREK

ALBINOWSKI

KAMPINOS

1

 

 

6

28.

ANDRZEJ

ROZBICKI

SOCHACZEW

 

 

 

4

29.

PAWEŁ

NIEDZIAŁKOWSKI

BŁONIE

 

 

 

4

30.

PAWEŁ

HELENIAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

1

 

 

4

31.

GRZEGORZ

KOZAK

MAŁA WIEŚ

 

 

 

3

32.

TOMASZ

GORYNIAK

SOCHACZEW

 

 

 

3

33.

PIOTR

JANUSZ

KAMPINOS

 

 

 

3

34.

PAWEŁ

KURAN

ŻYRARDÓW

 

 

 

3

35.

ROBERT

SUCHOCKI

WARSZAWA

 

 

 

3

36.

OLIWIER

CHRZANOWSKI

SOCHACZEW

 

 

 

3

37.

MARIUSZ

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

3

38.

HUBERT

WŁODARCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

3

39.

BARTŁOMIEJ

BLOCH

STARE WĄSEWO

 

 

 

3

40.

SZYMON

WOŁOWCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

1

 

 

3

41.

MATEUSZ

KOŁODZIEJCZYK

PŁOŃSK

 

 

 

2

42.

JAN

CHROMIAK

WARSZAWA

 

 

 

2

43.

JAKUB

BROKON

SOCHACZEW

 

 

 

2

44.

KRZYSZTOF

MLEKICKI

POWĄZKI

 

 

 

2

45.

SZYMON

SIEROTA

BOBROWNIKI

 

 

 

2

46.

GRZEGORZ

KWASIGROCH

ŁYSZOWICE

 

 

 

2

47.

MACIEJ

PIGOŃ

SKIERNIEWICE

 

 

 

2

48.

ZBIGNIEW

PRZASTEK

GRODZISK MAZ

 

 

 

2

49.

KRYSTIAN

SPILASZEK

WARSZAWA

 

 

 

1

50.

WIKTORIA

WRUBLEWICZ

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

1

51.

PIOTR

TRĘBIŃSKI

PŁOŃSK

 

 

 

1

52.

CEZARY

SZPAKIEWICZ

PŁOŃSK

 

 

 

1

53.

MICHAŁ

SZYMCZAK

GUZÓW

 

 

 

1

54.

MACIEJ

SUCHOCKI

WARSZAWA

 

 

 

1

55.

JERZY

SĘK

SOCHACZEW

 

 

 

1

56.

WOJCIECH

WLAZŁO

SKIERNIEWICE

 

 

 

1

57

SŁAWOMIR

PRZYBYSZ

SKIERNIEWICE

 

 

 

1

58

MICHAŁ

CZUŁEK

BOBROWNIKI

 

 

 

1

59

SZYMON

PRUSINOWSKI

SKIERNIEWICE

 

 

 

1

60

DOMINIK

PIETRASIAK

SKIERNIEWICE

 

 

 

1

61

SYLWESTER

SZYMAJDA

ŁYSZOWICE

 

 

 

1

62

RAFAŁ

KOCIMSKI

SOCHACZEW

 

 

 

1

63

PAWEŁ

MAŁKIEWICZ

BULKOWO

 

 

 

1

64

ELIGIUSZ

GALA

SOCHACZEW

 

 

 

1

65

KRZYSZTOF

KALINA

ŻYRARDÓW

 

 

 

1

66

MARCIN

KOMENDAREK

WARSZAWA

 

 

 

1

67

KAMIL

CZARTORYJSKI

SOCHACZEW

 

 

 

1

68

TADEUSZ

GALA

SKIERNIEWICE

 

 

 

1

69

IGOR

KOZAK

GROT MAŁA WIEŚ

1

 

 

1

 Turniej sędziował Tomasz Ertman

W dzisiejszym turnieju nagrodziliśmy również zawodników z największa ilością punktów w dotychczasowych 6 turniejach,  w przerwanym przez pandemię cyklu grand prix.

W kategorii najmłodszej nagrody otrzymali:

1. Marcin Pawlak z UKS Lutkówka (100 pkt)

2. Igor Kozak – GROT Mała Wieś (75 pkt)

3. Jakub Pawlak – UKS Lutkówka (32 pkt)

 

W kategorii pań:

1. Karolina Kukawska - Sochaczew (100 pkt)

2. Dorota Baczyńska - Sochaczew(45 pkt)

3. Magdalena Szczodrowska – Nadwiślanin Płock (40 pkt)

 

W kategorii OPEN:

1. Rafał Malinowski - Sochaczew (60 pkt)

2. Jacek Malinowski – Sochaczew (57 pkt)

3. Mateusz Selerski – Tęcza Budki Piaseckie (55 pkt)

Fundatorami pucharów w dzisiejszych zawodach byli Starosta Powiatu Sochaczewskiego oraz Burmistrz Sochaczewa.

Dziękujemy za udział. Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Sochaczewa zaplanowany został na 20 września.

A A A
30.08.2020
godz.14:30
 
kontakt