przejdź do Sochaczew.pl
327442 odwiedzin
Wyniki Wakacyjnego Turnieju Tenisa Stołowego

Pierwszy turniej tenisa stołowego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po blisko półrocznej przerwie zgromadził 30 zawodników.

W kategorii najmłodszej U-15 zwyciężył Marcin Pawlak. Drugie miejsce zajął Kuba Pawlak, a trzeci był Kacper Kiszelewski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki , ufundowane przez Starostę Powiatu Sochaczewskiego oraz gadżety Wydziału Kultury , Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Sochaczew oraz  wejściówki na Park Linowy.

W kategorii KOBIET miejsce pierwsze zajęła Karolina Kukawska. Druga była Monika Borewicz, trzecie miejsce zajęła Agnieszka Kiszelewska. Tuż za podium na miejscu czwartym znalazła się Aleksandra Piotrowska, piąta była Ewa Sztandur-Leszczyńska. Zwyciężczynie turnieju w tej kategorii otrzymały pamiątkowe statuetki Starosty Powiatu Sochaczewskiego oraz wejściówki na Park Linowy, a dwie panie na ostatnich lokatach - gadżety Wydziału Kultury , Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Sochaczew.

W kategorii Open wystartowało 22 zawodników.

Zwycięzcą został Mateusz Selerski, miejsce drugie zajął Paweł Gajewski , a trzeci był Krzysztof Wroniewski.

22. Ewa Sztandur – Leszczyńska

Zwycięzcy kategorii Open otrzymali również statuetki Starosty Powiatu Sochaczewskiego oraz wejściówki na Park Linowy. Zdobywca 4 miejsca gadżety Wydziału Kultury , Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Sochaczew.

Turniej sędziował Tomasz Ertman.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny , już klasyfikacyjny turniej Grand Prix Sochaczewa w tenisie stołowym 30.08.2020r. w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.