przejdź do Sochaczew.pl
327442 odwiedzin
Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce plażowej po drugim turnieju

Drugi eliminacyjny Turniej Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej zorganizowany na boisku w Karwowie zgromadził na starcie 16 par. W tych mocno obsadzonych zawodach zwyciężyła para Piotr Strożek/Adam Chrobot, pokonując w finale Łukasza Lewandowskiego i Marcina Kołodziejskiego 21:17. Trzecie miejsce zajęli Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski a czwarte Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski. Zapraszamy na kolejny turniej eliminacyjny, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę (18.07) na Plaży Miejskiej. Start godzina 9.00, zapisy w dniu turnieju od g. 8.30.

Wyniki:

Łukasz Kosiorek/Robert Amróz – Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski 13:15

Mariusz Pakuła/Marcel Orzeszek – Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 2:15

Hubert Paradowski/Michał Deperas – Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 4:15

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka – Michał Werłaty/Robert Gajda 7:15

Jakub Kukieła/Jan Poński – Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 13:15

Patryk Kowalski/Cezary Michalski – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 11:15

Piotr Strożek/Adam Chrobot – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:9

Michał Kędzior/Vazgen Bagdaseryan – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 13:15

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski - Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 15:10

Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski - Michał Werłaty/Robert Gajda 15:0 vo (kontuzja)

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski - Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 15:12

Piotr Strożek/Adam Chrobot - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:13

Michał Kędzior/Vazgen Bagdaseryan - Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 11:15

Patryk Kowalski/Cezary Michalski - Jakub Kukieła/Jan Poński 12:15

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka - Hubert Paradowski/Michał Deperas 15:10

Mariusz Pakuła/Marcel Orzeszek - Łukasz Kosiorek/Robert Amróz 8:15

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys - Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 15:0 vo.

Jakub Kukieła/Jan Poński - Michał Werłaty/Robert Gajda 15:0 vo.

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka - Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 11:15

Łukasz Kosiorek/Robert Amróz - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 13:15

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski - Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 15:9

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski - Piotr Strożek/Adam Chrobot 3:15

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys - Jakub Kukieła/Jan Poński 15:8

Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 6:15

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski - Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:12

Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 5:15

Półfinały:

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski - Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 15:11

Piotr Strożek/Adam Chrobot - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:9

O III miejsce: Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski - Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 17:21

Finał: Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski - Piotr Strożek/Adam Chrobot 17:21

Turniej sędziował Łukasz Smędowski.

 

Punktacja po II Turnieju:
1. Łukasz Lewandowski 75 pkt

2. Patryk Jóźwiak 65

3. Krzysztof Gałecki 50

4-6. Piotr Strożek/Adam Chrobot/Damian Wojciuk 40
7-8. Kamil Wachul/Marcin Kołodziejski 35

9-10. Piotr Kołaczkowski/Damian Białorudzki 30
11-16. Robert Amróz/Łukasz Kosiorek/Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg/Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 25

17. Jakub Cyprys 20

18-21. Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski/Mateusz Tański/Piotr Szerszeń 15
22-25. Mateusz Krzywicki/Mateusz Gmitrzak /Jakub Kukieła/Jan Poński 10
26-27. Jakub Gawryszczak/Dominik Niedbałka 5

 

 

A A A
11.07.2020
godz.17:40
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość