przejdź do Sochaczew.pl
323088 odwiedzin
Konkurs "rowerowy"

Dziś Światowy Dzień Rowerów. Z tej okazji dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdów rowerowych majowych , rajdów Rodzinny Rajd Rowerowy im.Anny i Tadeusza Krawczyków, a także wszystkim rowerzystom , którzy pomagali nam w organizacji imprez, tu szczególne podziękowania dla komandora naszych rajdów Jacek Spilaszek i wszystkich cyklistów z Crazy Cyclist Sochaczew, którzy pomagają nam przy Półmaratonach. Dziękujemy firmie bikeland.pl za fundowanie rowerów na nasze imprezy, czy właścicielom i pracownikom sklepu rowerowego WERO Rowery , którzy wspomagali nas jako pomoc techniczna na trasach rajdów.
A jak już jest okazja do świętowania, to co powiecie na mały konkurs? Dla maluchów możemy dziś zaproponować dwie wejściówki do Happy Park Sochaczew, który wkrótce otwiera ponownie swoje podwoje 😉 dla dorosłych mamy wejściówki na Pływalnia ORKA, która już od soboty 6 czerwca przyjmować będzie klientów.
Zadanie konkursowe dla Was to przejażdżka rowerowa, udokumentowana zdjęciami – wybieracie sobie trasę, nie ustalamy limitu kilometrów, więc długość wyprawy dowolna. Ale… żeby nie było za prosto, chcielibyśmy otrzymać od Was przynajmniej 3 zdjęcia z wyprawy. Mogą to być zdjęcia Was samych, czy ciekawych miejsc , które na trasie zobaczyliście, może jakieś zabytki, pałace, kto wie…
Miło by było, jakbyście wraz ze zdjęciami podesłali krótki opis trasy z uzasadnieniem, dlaczego ją wybraliście.
Komentujemy po postem konkursowym na Facebooku do poniedziałku 8 czerwca, bo być może większość wybierze się na weekendową przejażdżkę. Pamiętajcie oczywiście o przepisach ruchu drogowego, uważajcie na drogach na siebie i na innych. Powodzenia i miłej wycieczki 😉 Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi.

A A A
03.06.2020
godz.09:29
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość