przejdź do Sochaczew.pl
327442 odwiedzin
Wygraj balony z okazji Dnia Rodziny

Dziś piękne święto – Dzień Niezapominajki, ale też Święto Polskiej Muzyki i Plastyki i co my chcemy szczególnie wyróżnić - Międzynarodowy Dzień Rodzin .

Z okazji Dni Rodziny na naszych obiektach zawsze planowaliśmy rodzinne pikniki, które odbywały się na placach zabaw bądź w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Za tymi imprezami, dla dzieci szczególnie, tęsknimy najbardziej.

Dziś dla przypomnienia galeria zdjęć z majowych pikników, organizowanych przez MOSiR. I z tej okazji mały konkurs. Jak wszyscy bywalcy naszych festynów doskonale pamiętają, nie było imprezy bez balonów. Balonowe zwierzątka, kwiaty, a nawet postaci z bajek robiliśmy dla Was, czy wspólnie z Wami na warsztatach balonowych. Każde dziecko, które u nas bywało, wychodziło zawsze z balonikiem, a nawet kilkoma. Dzięki pomocy Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew mogliśmy je robić w coraz większych ilościach.

Dlatego też Kochani, z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny osoby , które udostępnią pod naszym postem na Facebooku zdjęcie swojej rodzinki, z komentarzem, jak spędzacie wolny czas i której zdjęcie otrzyma największą ilość polubień do poniedziałku 18 maja do godziny 10.00, dostanie od nas balonową kompozycję. W galerii zdjęć 3 różne propozycje do wyboru: 1. Balonowy bukiet, 2. Balonowy tort z małą figurką, 3. Balonowa lalka lub zwierzątko. W swoim komentarzu podajcie również numer kompozycji, którą wybieracie. Balony będą do odebrania w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 721-121-011

A A A
15.05.2020
godz.08:36
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość