przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
355428 odwiedzin
Podsumowanie Wirtualnego Biegu Majowego

Udało się! I Sochaczewski Wirtualny Bieg Majowy się odbył!
 

🚲🏃‍♂️🏃‍♀️🚶‍♂️🚶‍♀️🚵‍♂️🚵‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️🥇🥇🥇🏆🏆🏆

I co najważniejsze, aż 43 biegaczy postanowiło wziąć w nim udział. Nie wszyscy podzielili się relacjami z biegu, ale i tak dziękujemy, że mimo wszystko udało się nam namówić Was do takiej formy aktywności. Wiemy na pewno, że biegaliście, jeździliście na rowerach, w pojedynkę czy z rodziną, chodziliście o kijkach a nawet jeździliście na rolkach, nie wiemy tylko, czy ktoś postanowił się przeczołgać 😉. Kilometrów zrobiliście dużo więcej niż zakładał regulamin, co się bardzo chwali 😉 Tym sposobem uczciliśmy święto Konstytucji 3 Maja, mimo iż nie mogliśmy się spotkać na normalnej, masowej imprezie sportowej 😉 Wszyscy zgłoszeni otrzymali do samodzielnego wydruku numery startowe, imienne dyplomy. Obiecaliśmy też nagrodzić 5 pierwszych osób, które podzieliły się z nami relacjami z biegu, ale…

Ale postanowiliśmy, że jednak nagrody otrzymają wszyscy uczestnicy. Spodziewajcie się ich w przyszłym tygodniu , w najgorszym przypadku dajcie nam czas do 2 tygodni. Na pewno wszystkich zainteresowanych powiadomimy, kiedy to nastąpi na 100%.

Dzięki firmie BAST Dachy Sochaczew - Hurtownia Pokryć dachowych / Usługi dekarskie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a co niektórzy dodatkowo gadżety i skromne nagrody rzeczowe.

W galerii udostępniamy relacje uczestników naszej wirtualnej imprezy, a także fantastyczną relacja.docx relację opisową zawodników ze Skierniewic 😉 Postaramy się Panów dodatkowo wyróżnić. Wyróżnienie otrzymają również najmłodsi uczestnicy Biegu : 4-letni Bartek i 8-letnia Zuzia.

I już dziś zapraszamy na kolejne imprezy, choć na razie tylko wirtualne 😉 Ogromnie żałujemy, że nie możemy się spotkać w normalnych warunkach, by pokibicować Wam na starcie, trasie i mecie, by nagrodzić zwycięzców na podium.

💪👍🤛Nie poddajemy się i choć wirtualnie zapraszamy do aktywności z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. To dla nas także trudny czas, bo nasza działalność opiera się głównie na organizacji Wam różnego rodzaju imprez, udostępnianiu infrastruktury sportowej, a w obecnej sytuacji, jak wiecie jest to niemożliwe w takim zakresie, jakim byśmy wszyscy chcieli.

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom naszego Wirtualnego Biegu i do usłyszenia i rychłego zobaczenia.

 

 

 

A A A
07.05.2020
godz.08:13
 
kontakt