przejdź do Sochaczew.pl
314192 odwiedzin
SRS Most Wyszogród i KS Piast Feliksów finalistami Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

SRS Most Wyszogród i KS Piast Feliksów finalistami XXVI edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W meczu o III zagrają KS Bielice i Volley CKU Sochaczew.

 

Wyniki 7.03.

KS Bielice – SRS Most Wyszogród 1:3  (25:22, 18:25, 26:28, 23:25)

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Łukasz Smędowski, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Jacek Raczkowski, Dawid Walkiewicz, Patryk Kowalski, Przemysław Woźniak, Bernard Kacprzak

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Tomasz Rogoziński, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Piotr Rasztemborski, Konrad Pięcek

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

 

KS Piast Feliksów – Volley CKU Sochaczew 3:1 (25:17, 14:25, 25:22, 25:16)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Wojciech Socha, Karolina Pindor, Konrad Kierzkowski, Kacper Pawłowski, Maciej Cierpikowski

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Jakub Stasiak, Krzysztof Hajduk, Tomasz Walczewski, Sławomir Grzelak, Adrian Adamczyk, Dariusz Górski, Marcin Zwierz

 

Zawodnikiem meczu został Wojciech Socha (KS Piast Feliksów)

 

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński

 

 

Wyniki rewanżów 8.03.

 

Mecz o V miejsce:

 

AZS Team Volley – Teresin 3:1 (23:25, 25:13, 25:21, 25:23)

AZS Team Volley: Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Łukasz Bartosiewicz, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Krzysztof Mamcarz, Bartłomiej Wiśniewski, Piotr Konopka, Mateusz Koperski, Piotr Wróblewski

Teresin: Mateusz Teodorkiewicz, Dariusz Wawrzyńczak, Robert Woźniak, Patryk Mostek, Krystian Woźnicki, Maciej Wójcik

 

Zawodnikiem meczu został Jarosław Ptaszkiewicz (AZS Team Volley)

 

KS Bielice – SRS Most Wyszogród  1:3 (25:18, 19:25, 18:25, 17:25)

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Damian  Rąg, Krzysztof Rąg, Piotr Mydlak, Przemysław Woźniak, Adam Cierebiej, Bernard Kacprzak, Patryk Kowalski, Cezary Michalski, Dawid Walkiewicz, Jacek Raczkowski

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Piotr Błaszczyk Marcin Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński

 

Zawodnikiem meczu został Łukasz Lewandowski (SRS Most Wyszogród)

 

KS Piast Feliksów – Volley CKU Sochaczew 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 25:22)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Konrad Kierzkowski, Karolina Pindor, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Artur Rokicki, Patryk Pliszka, Kacper Pawłowski, Wojciech Socha.

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Jakub Stasiak, Marcin Zwierz, Dariusz Górski, Adrian Adamczyk, Maciej Sławiński

 

Zawodnikiem meczu został Kacper Pawłowski (KS Piast Feliksów)

 

Zawody sędziował Tomasz Lukowski

 

Zapraszamy w najbliższy weekend do hali sportowej przy ul. Chopina 101 na finałowe rozstrzygnięcia

14.03.

godz. 10.00  III miejsce

godz. 11.30 Finał

 

15.03. rewanże, zakończenie rozgrywek

godz. 11.30 o V miejsce

godz. 13.00 o III miejsce

godz. 14.30 Finał

Około g. 16.00 wręczenie pucharów

 

A A A
08.03.2020
godz.10:09
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość