przejdź do Sochaczew.pl
314328 odwiedzin
Za nami ostatnia kolejka ALPS - czas na półfinały
KS Bielice – SRS Most Wyszogród oraz KS Piast Feliksów – Volley CKU Sochaczew to pary półfinałowe XXVI edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W meczu o V miejsce zagrają AZS Team Volley i Teresin.
Niestety w ostatniej kolejce drużyna Wolnych Elektronów oddała mecz walkowerem, a z racji tego że był to trzeci walkower drużyna została wycofana z rozgrywek i zgodnie z regulaminem wszystkie mecze rozegrane przez nich w rundzie rewanżowej uznane zostały jako walkowery wynikiem 0:3.
 
W najbliższy weekend 7.03 rozegrane zostaną mecze półfinałowe, w sobotę o godz. 11.30 zagrają KS Bielice i SRS Most Wyszogród a o 13.00 KS Piast Feliksów i Volley CKU Sochaczew.
W niedzielę, 8.03. rozpoczynamy o godz. 10.00 meczem o V miejsce pomiędzy AZS Team Volley a Teresinem, o godz. 11.30 i 13.00 kolejno rewanże półfinałów.
 
Wyniki ostatniej kolejki:
 
Teresin – AZS Team Volley 3:2 (25:13, 19:25, 27:29, 25:23, 15:10)
Teresin: Krystian Woźnicki, Maciej Wójcik, Dariusz Wawrzyńczak, Patryk Mostek, Robert Woźniak
AZS Team Volley: Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Konopka, Arkadiusz Machnio, Łukasz Bartosiewicz, Mateusz Koperski, Marcin Kołodziejski, Piotr Wróblewski, Bartosz Wiśniewski
 
Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)
 
Wolne Elektrony – Volley CKU Sochaczew 0:3 vo. (0:25, 0:25, 0:25)
 
 
SRS Most Wyszogród – KS Bielice 3:2 (12:25, 25:18, 24:26, 27:25, 15:7)
SRS Most Wyszogród: Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Grzegorz Kozak, Konrad Pięcek, Piotr Błaszczyk, Piotr Rasztemborski, Paweł Stańczak
KS Bielice: Przemysław Woźniak, Bernard Kacprzak, Kamil Dorodziński, Krzysztof Rąg, Damian Rag, Jacek Raczkowski, Dawid Walkiewicz, Łukasz Smędowski, Adam Cierebiej
 
Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

Tabela końcowa

Lp.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

KS Bielice

12

28

31:12

2,583

1012:872

1,161

2.

KS Piast Feliksów

12

23

28:18

1,556

1064:924

1,152

3.

Volley CKU Sochaczew

12

22

26:18

1,444

976:896

1,089

4.

SRS Most Wyszogród

12

22

28:21

1,333

1089:958

1,137

5.

AZS Team Volley

12

16

22:26

0,846

1046:1012

1,034

6.

Teresin

12

11

13:27

0,481

843:868

0,976

7.

Wolne Elektrony

12

5

9:35

0,257

541:1041

0,520

 
Zawody sędziował Daniel Gruszczyński
fot. M. Beta
A A A
29.02.2020
godz.15:36
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość