przejdź do Sochaczew.pl
314192 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XIII kolejce

Amatorska Liga Piłki Siatkowej, Hala sportowa, ul. Chopina 101, 22.02.2020 r.

zaległy mecz VIII kolejki

AZS Team Volley - Wolne Elektrony 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)

AZS Team Volley: Łukasz Bartosiewicz, Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Wróblewski, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Mateusz Koperski, Piotr Konopka, Marcin Kołodziejski, Bartosz Wiśniewski

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Mateusz Rosa

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Kołodziejski (AZS Team Volley)

 

Wyniki XIII kolejki:

 

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:1 (22:25, 25:17, 25:22, 25:16)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Artur Rokicki, Maciej Cierpikowski, Mateusz Grzegorek, Wojciech Socha, Kacper Pawłowski, Konrad Kierzkowski, Karolina Pindor

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Mateusz Rosa

 

 

Zawodnikiem meczu został Damian Szachowicz (Wolne Elektrony)

 

AZS Team Volley – SRS Most Wyszogród 2:3 (26:24, 25:23, 11:25, 18:25, 10:15)

AZS Team Volley: Łukasz Bartosiewicz, Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Wróblewski, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Mateusz Koperski, Piotr Konopka, Marcin Kołodziejski, Bartosz Wiśniewski, Krzysztof Mamcarz

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Paweł Stańczak, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Piotr Rasztemborski, Radosław Pachelski

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

 

Volley CKU Sochaczew – Teresin 3:0 (25:12, 25:19, 28:26)

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Maciej Nowicki, Krzysztof Hajduk, Adrian Adamczyk, Maciej Sławiński, Tomasz Walczewski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Mateusz Teodorkiewicz, Łukasz Wróbel, Dariusz Wawrzyńczak, Patryk Mostek

 

Zawodnikiem meczu został Adrian Adamczyk (Volley CKU Sochaczew)

 

Tabela po XIII kolejce

Lp.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

KS Bielice

11

27

29:9

3,222

911:769

1,185

2.

KS Piast Feliksów

12

23

28:19

1,474

1086:1004

1,082

3.

Volley CKU Sochaczew

11

19

23:18

1,278

901:896

1,006

4.

SRS Most Wyszogród

11

19

25:21

1,190

1015:962

1,055

5.

AZS Team Volley

11

15

20:23

0,869

946:956

0,989

6.

Teresin

11

9

10:25

0,4

732:768

0,953

7.

Wolne Elektrony

11

5

12:32

0,375

781:1017

0,768

 

Zawody sędziował Daniel Gruszczyński

A A A
22.02.2020
godz.14:36
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość