przejdź do Sochaczew.pl
326940 odwiedzin
Wyhelikopterowani zwyciężają w III Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Drużyna Wyhelikopterowani zwyciężyła w III Halowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez MOSiR, rozegranym w gościnnej hali SP Nr 6 w Sochaczewie. Drugie miejsce zajęła ekipa Mezo Mix, trzecie Amatorzy a czwarte Poltynk. Najlepszym bramkarzem został Łukasz Kamiński (Mezo Mix), najskuteczniejszym zawodnikiem Adrian Olpiński (Amatorzy) a najlepszym zawodnikiem turnieju Dawid Brzeski (Wyhelikopterowani). W ostatnim halowym turnieju padła również „bramka sezonu” autorstwa Cezarego Czarneckiego z Poltynku.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Sponsorami Turnieju byli: Starosta Sochaczewski, Pizzeria Atmosfera, Mars Polska, Bakoma, Tęczowy Ogród, MOSiR.

Grupa A

  1. Mezo Mix 11 pkt.
  2. Wyhelikopterowani 11
  3. DJ 11
  4. Bez nazwy 4
  5. Byczki Stare Babice 3
  6. WOPR II 1

WOPR II – Wyhelikopterowani 1:2

Byczki Stare Babice – Mezo Mix 0:2

DJ – Bez nazwy 3:2

WOPR II – Byczki Stare Babice 0:2

Wyhelikopterowani – Bez nazwy 5:1

Mezo Mix – DJ 0:0

DJ – WOPR II 1:0

Byczki Stare Babice – Wyhelikopterowani 2:4

Bez nazwy – Mezo Mix 0:5

Byczki Stare Babice – DJ 1:4

WOPR II – Bez nazwy 1:1

Wyhelikopterowani – Mezo Mix 0:0

Mezo Mix – WOPR II 2:0

DJ – Wyhelikopterowni 1:1

Bez nazwy – Byczki Stare Babice vo 3:0 

Grupa B

Grupa B
1. Poltynk 12 pkt.
2. Amatorzy 9
3. WOPR I 6
4. Ark-Pol 3
5. Ostatni worek cementu 0

Poltynk – WOPR I 6:0


Amatorzy – Ark-Pol 4:2

Ostatni worek cementu – Poltynk 0:2

WOPR I – Amatorzy 1:7

Ark-Pol – WOPR I 1:3

Amatorzy – Ostatni worek cementu 3:0

Poltynk – Amatorzy 3:1

Ostatni worek cementu – Ark Pol 0:2

WOPR I – Ostatni worek cementu 3:2

Ark-Pol – Poltynk 0:4

 

Półfinały:

Mezo Mix – Amatorzy 3:0

Poltynk – Wyhelikopterowani 1:1 k. 4:5

O III miejsce: Amatorzy – Poltynk 3:1

Finał: Mezo Mix – Wyhelikopterowani 0:1

 

Składy najlepszych drużyn:

Wyhelikopterowani: Konrad Rogowski, Daniel Woźniak, Dawid Brzeski, Konrad Kaczmarek, Marcin Kamiński, Piotr Pisarek, Jakub Walczak, Daniel Okraska.

 

Mezo Mix: Robert Wasilewski, Mariusz Wasilewski, Michał Sobański, Sebastian Wójcik, Łukasz Kamiński, Kamil Jeznach, Adam Góralczyk, Arkadiusz Sobieraj, Piotr Orliński.

 

Amatorzy: Karol Kuliś, Damian Chełmiński, Kamil Dalke, Michał Dobkiewicz, Bartłomiej Siekiera, Łukasz Kowalewski, Patryk Felczak, Adrian Olpiński, Andrzej Leszczyński.

 

Poltynk: Patryk Malinowski, Przemysław Bardziński, Łukasz Kobierecki, Grzegorz Affek, Cezary Czarnecki, Dawid Kuśmider, Adrian Rzeźniczek.

 

Turniej sędziował Michał Dziepak

A A A
26.01.2020
godz.08:27
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość