przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
355233 odwiedzin
Zapisy na rajd od 22 lipca!

Tegoroczna XX jubileuszowa edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Anny i Tadeusza Krawczyków po Ziemi Sochaczewskiej odbędzie się w sobotę 31 sierpnia.

Trasa rajdu prowadzi z Sochaczewa przez Rybno, Giżyce, Stare Budy, gdzie odbędzie się piknik rodzinny. Wracamy przez Młodzieszyn, Żuków do Sochaczewa, na Plac Kościuszki, gdzie nastąpi rozwiązanie rajdu. 

 

Od 22 lipca uruchamiamy zapisy, które potrwają do 20 sierpnia. Druki kart zgłoszeniowych można juz pobierać ze strony www. mosir.sochaczew.pl 

Karta zgłoszeniowa Osoba dorosła RRR.doc

Karta zgłoszeniowa niepełnoletni - XX RRR.doc

 

Skan zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres : rajd.zapisy@interia.pl lub na na numer fax. 46 862-77-59, bądź dostarczyć oryginał do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie ul. Olimpijska 3. Od 22 lipca karty będą również do pobrania w sekretariacie MOSiR.

W rajdzie mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (rodziny, grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w Rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!

fot.Paweł Krasucki

 

 

 

 

A A A
21.07.2019
godz.07:31
 
kontakt