przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
438398 odwiedzin
Wyzwanie Biegowe i Dzień Pluszowego Misia
W listopadzie prócz startu w biegu malucha czy biegach szkolnych podczas 4.Sochaczewskiego Biegu Niepodległości młodzi miłośnicy biegania będą mieli okazję sprawdzić swoje możliwości podczas kolejnego, tym razem halowego wyzwania biegowego.
Z okazji Dnia Pluszowego Misia zapraszamy na halowe Wyzwanie Biegowe oraz mini festyn dla dzieci.
Nasza impreza odbędzie się 26 listopada 2022 o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.
W wyzwaniu mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 12 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe:
• od 4 do 6 lat
• od 7 do 9 lat
• od 10 do 12 lat
Na trasie będą znajdowały się stacje/przeszkody, na której zawodnicy będą musieli pokonać, np. bieg przez opony, wskoki na skrzynię, czołganie. Na trasie będą również do pokonania przeszkody wymuszone infrastrukturą obiektu np. schody, barierki itp. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, a rywalizacja to tylko dodatkowy aspekt tego wydarzenia.
Zgłoszenia do zawodów dzieci przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mosir@mosir.sochaczew.pl ze wskazaniem daty zawodów. Obowiązuje limit łącznie 100 miejsc z wszystkich kategorii wiekowych. W przypadku wolnych miejsc można się będzie zapisać na miejscu, w biurze zawodów. Udział w biegu jest bezpłatny.
Mamy nadzieję, że halowe wyzwanie biegowe sprawi Wam tyle radości, co edycje terenowe w Karwowie i Chodakowie.
Wyzwaniu biegowemu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje w związku z Dniem Pluszowego Misia. Chętne dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach tematycznych, zapraszamy również na malowanie buziek, balony czy watę cukrową. Wstęp wolny.

 

A A A
26.11.2022
start: 10:00
miejsce: hala sportowa ul. Kusocińskiego 2
 
kontakt