przejdź do Sochaczew.pl
327439 odwiedzin
Kalendarz zajęć Małego Sportowca
Kalendarz zajęć Małego Sportowca

Od listopada ruszył wspólny projekt Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie pod nazwą MAŁY SPORTOWIEC.  Projekt skierowany jest do najmłodszych mieszkańców miasta i okolic, którzy co miesiąc będą mogli zapoznać się z inną dyscypliną sportową, którą przybliżą im przedstawiciele stowarzyszeń i klubów sportowych, działających w naszym mieście. Zajęcia są bezpłatne.

Pierwsze zajęcia poprowadzili z powodzeniem zawodnicy RUGBY CLUB ORKAN SOCHACZEW. Liczymy, że kolejne spotkają się z nie miejszym zainteresowaniem.

A najbliższe zajęcia odbędą się tuż przed świętami 22 grudnia o godz. 16.00. W świątecznym klimacie spotkamy się z trenerami i zawodnikami DRAGON FIGHT CLUB. Po zajeciach sportowych zapraszamy do wspólnej zabawy z drużyną Świętego Mikołaja ;)

Styczniowe spotkanie 26.01 o godz. 16.00, poprowadzą trenerzy UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO UNIA BORYSZEW, a więc będzie to okazja do zapoznania się z piłką nożną.

W lutym spotykamy się z SOCHACZEWSKIM CENTRUM SPORTÓW WALKIw niedzielę 23.02, a marzec to zajęcia koszykówki z WIELOSEKCYJNYM KLUBEM SPORTOWYM "MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA SZKOLENIA I ROZWOJU" w niedzielę 22.03, również o godz. 16.00.

Ten sezon Małego Sportowca zakończymy spotkaniem z KARATE KLUB SOCHACZEW w niedzielę 26.04.

Każde zajęcia MAŁEGO SPORTOWCA połączone będą ze wspólną zabawą, animacjami i atrakcjami dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy! Zapisy pod numerem tel. 721-121-011, na adres mailowy : mosir@mosir.sochaczew.pl lub w dniu zajęć.

A A A
22.12.2019
start: 16:00
miejsce: Hala sportowa ul. Kusocińskiego 2
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość