przejdź do Sochaczew.pl
280226 odwiedzin

Wyniki Finałów

A A A

Finały XIV Mistrzostw Polski LSO o Puchar KnC – 2.05.2019 r.

Finał A – Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Stanisława Staszica 25

P. Św. Joachima Skawinki – P. Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik 6:0

P. Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard – P. Narodzenia NMP w Lubaszu 1:0

P. Oleszyce – P. Św. Marii Magdaleny z Sernik 4:0

P. Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz – P. Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary 1:1 k.4:5

P. Matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza – P. Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice 0:0 k. 4:5

P. Św. Rocha w Białymstoku – P. Św. Stanisława Biskupa w Kikole 0:0 k. 2:0

P. Narodzenia NMP Tymbark – P. Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna 4:1

P. Św. Mikołaja Bąków – P. Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin 1:2

P. Św Joachima Skawinki - P. Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard 3:0

Parafia Oleszyce - P. Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary 2:0

P. Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice - P. Św. Rocha Białystok 1:4

P Narodzenia NMP Tymbark - P. Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin 2:2 k. 0:2

P Św Joachima Skawinki - Parafia Oleszyce 2:0

P Św. Rocha w Białymstoku - P. Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin 0:1

Parafia Oleszyce - P. Św. Rocha Białystok 4:0

P Św Joachima Skawinki - P. Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin 2:1

1 miejsce P Św Joachima Skawinki

2 miejsce  P. Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin

3 miejsce Parafia Oleszyce

4 miejsce P. Św. Rocha Białystok

 

Finał B – Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Stanisława Staszica 106

P. Św. Wojciecha Kołobrzeg – P. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa 1:1 k. 3:4

P. Św. Jana Kantego w Legionowie – P. Zwiastowania Pańskiego Warszawa Rakowiec 2:0

P. Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej w Zdziechowej – P. Św. Tomasza Apostoła Ursynów 4:0

P. Św. Mikołaja w Słupi – P. Niepokalanego Serca NMP Krzywin 1:0

P. Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna – P. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki 0:1

P. Przenajświętszej Trójcy Wilamowice – P. Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska 3:0

P. Boguszyce – P. Zaczernie2:0

P. Miłosierdzia Bożego Siedlce – P. Św. Stefana Radom 2:0

P. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa - P. Św. Jana Kantego w Legionowie 0:0 k. 2:1

P. Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej w Zdziechowej - P. Św. Mikołaja w Słupi 2:0

P. Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki - P. Przenajświętszej Trójcy Wilamowice 0:2

P. Boguszyce - P. Miłosierdzia Bożego Siedlce 1:0

P. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa - P. Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej w Zdziechowej 0:4

P. Przenajświętszej Trójcy Wilamowice - P. Boguszyce 0:1

P. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa - P. Przenajświętszej Trójcy Wilamowice 0:1

P. Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej w Zdziechowej - P. Boguszyce 2:0

1 miejsce P. Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej w Zdziechowej

2 miejsce Parafia Boguszyce

3 miejsce  P. Przenajświętszej Trójcy Wilamowice

4 miejsce P. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa

 

Finał C – Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7

P. Św. Brata Alberta w Radomiu – P. Św. Bonifacego Warszawa  2:1

P. Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono – P. Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik 4:3

P. Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj - P. Św. Wawrzyńca w Bujnach 6:1

P. Św. Brata Alberta w Radomiu - P. Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono3:1

 P. Św. Wawrzyńca w Bujnach - P. Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono 2:3

P. Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj - P. Św. Brata Alberta w Radomiu 4:5

1 miejsce P. Św. Brata Alberta w Radomiu

2 miejsce P. Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj

3 miejsce  P. Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono

4 miejsce P. Św. Wawrzyńca w Bujnach

 

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość