przejdź do Sochaczew.pl
298730 odwiedzin

Podział na grupy kat. ministranci

A A A

Grupa A (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7)

1. Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin M8

2. Parafia Modliborzyce M18

3. Parafia Św. Stefana w Radomiu M40

4. Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu M36

5. Parafia Św. Joachima w Skawnikach M33

Grupa B (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sochaczewie, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7)

1. Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary M23

2. Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin    M1

3. Parafia matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza M4

4. Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna M7

5. Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu    M41

Grupa C (Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 25)

1. Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole M27

2. Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska     M17

3. Parafia Św. Bonifacego Warszawa       M20

4. Parafia Oleszyce       M5

5. Parafia NMPNP w Zdziechowej      M21

Grupa D (Hala sportowa MOSiR, ul. Chopina 101 w Sochaczewie)

1. Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec M39

2. Parafia Boguszyce M6

3. Parafia Narodzenia NMP Tymbark M15

4. Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu M16

5. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj M9

Grupa E (Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 25)

1. Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna M37

2. Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard M2

3. Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach M12

4. Parafia Zaczernie M25

5. Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie M19

Grupa F (Hala sportowa MOSiR, ul. Chopina 101 w Sochaczewie)

1. Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik M30

2. Parafia Św. Rocha w Białymstoku M22

3. Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa M3

4. Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice M42

5. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono M38

Grupa G (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 106)

1. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik M13

2. Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice M11

3. Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz M31

4. Parafia Św. Mikołaja w Słupi M35

5. Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki M34

Grupa H (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 106)

1. Parafia Św. Mikołaja Biskupa Bąków M24

2. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa M29

3. Parafia Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik M28

4. Parafia Miłosierdzia Bożego Siedlce M26

 

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość