przejdź do Sochaczew.pl
284991 odwiedzin

Ministranci - wyniki

A A A

 

XIV Mistrzostwa Polski LSO o Puchar „KnC”, rozgrywki grupowe w kat. Ministrant, 1.05.2019 r.,

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 106

 

Grupa H

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Bąków

7

4:1

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa

1

0:3

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik

6

3:2

Parafia Miłosierdzia Bożego Siedlce

2

1:2

 

Grupa G

Pkt.

Razem

bilans

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik M13

3

5:10

Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice

6

2:6

Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz

12

11:1

Parafia Św. Mikołaja w Słupi

6

8:6

Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki

3

8:11

 

L.p.

Grupa

Drużyny

Wynik

1.

G

Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice -  Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki

1:0

2.

G

Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz - Parafia Św. Mikołaja w Słupi

2:0

3.

H

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Bąków - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa

1:0

4.

G

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik - Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice

3:0

5.

H

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik - Parafia Miłosierdzia Bożego Siedlce

1:0

6.

G

Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki -  Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz

1:5

7.

G

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik -  Parafia Św. Mikołaja w Słupi

1:4

8.

H

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Bąków -  Parafia Miłosierdzia Bożego Siedlce

1:1

9.

G

Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice - Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz

0:3

10.

H

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa - Parafia Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik

0:2

11.

G

Parafia Św. Mikołaja w Słupi - Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki

4:2

12.

G

Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego Olkusz -  Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik

1:0

13.

H

Parafia Św. Mikołaja Biskupa Bąków -  Parafia Św. Mikołaja Biskupa Pruchnik

2:0

14.

G

Parafia Św. Mikołaja w Słupi -  Parafia Wniebowzięcia NMP Opole Gosławice

0:1

15.

G

Parafia Błogosławionego Ks. J. Popiełuszki -  Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Niedobczyce Rybnik

5:1

16.

H

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Błażkowa -  Parafia Miłosierdzia Bożego Siedlce

0:0

XIV Mistrzostwa Polski LSO o Puchar „KnC”, rozgrywki grupowe w kat. Ministrant, 1.05.2019 r.,Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Sochaczewie, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7

Grupa A

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin

6

8

Parafia Modliborzyce

-

-

Parafia Św. Stefana w Radomiu

0

1

Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu

3

1

Parafia Św. Joachima w Skawnikach

9

10

 

Grupa B

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary

7

11


Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin

4

5


Parafia matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza

8

10


Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna

6

7


Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu

2

4


 

 

L.p.

Grupa

Drużyny

Wynik

1.

A

Parafia Modliborzyce -  Parafia Św. Joachima w Skawnikach

-

2.

B

Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin - Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu

2:2

3.

A

Parafia Św. Stefana w Radomiu -  Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu

0:1

4.

B

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza - Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna

6:1

5.

A

Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin -  Parafia Modliborzyce

-

6.

B

Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary - Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin

1:2

7.

A

Parafia Św. Joachima w Skawnikach -  Parafia Św. Stefana w Radomiu

5:0

8.

B

Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu - Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza

0:0

9.

A

Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin -  Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu

4:0

10.

B

Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary - Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna

4:0

11.

A

Parafia Modliborzyce -  Parafia Św. Stefana w Radomiu

-

12.

B

Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin - Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza

0:3

13.

A

Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu - Parafia Św. Joachima w Skawnikach

0:3

14.

B

Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna - Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu

4:1

15.

A

Parafia Św. Stefana w Radomiu -  Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin

1:4

16.

B

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej Miedzierza - Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary

 

1:1

17.

A

Parafia Św. Wojciecha w Kołobrzegu – Parafia Modliborzyce

-

18.

B

Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej Studzieniczna - Parafia Niepokalanego Serca NMP Krzywin

2:1

19.

A

Parafia Św. Joachima w Skawnikach -  Parafia Matki Bożej przy Żłóbku Kobylin

2:1

20.

B

Parafia Św. Barta Alberta w Radomiu - Parafia Św. Macieja Apostoła i Małgorzaty Bednary

1:5

XIV Mistrzostwa Polski LSO o Puchar „KnC”, rozgrywki grupowe w kat. Ministrant, 1.05.2019 r.,Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Sochaczewie, ul. Stanisława Staszica 25

 

Grupa C

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole

7

7:5

Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska    

3

3:7

Parafia Św. Bonifacego Warszawa

0

1:10

Parafia Oleszyce

12

13:2

Parafia NMPNP w Zdziechowej

7

5:5

 

Grupa E

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna

7

8:3

Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard

10

12:1

Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach

1

1:3

Parafia Zaczernie

4

4:12

Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie

5

6:4

 

 

L.p.

Grupa

Drużyny

Wynik

1.

C

Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska  - Parafia NMPNP w Zdziechowej

0:1

2.

E

Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard -  Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie

2:1

3.

C

Parafia Św. Bonifacego Warszawa - Parafia Oleszyce

0:4

4.

E

Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach - Parafia Zaczernie

1:2

5.

C

Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole - Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska    

4:0

6.

E

Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna - Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard

0:0

7.

C

Parafia NMPNP w Zdziechowej -  Parafia Św. Bonifacego Warszawa

2:0

8.

E

Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie - Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach  

0:0

9.

C

Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole -  Parafia Oleszyce

0:3

10.

E

Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna -  Parafia Zaczernie

4:0

11.

C

Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska - Parafia Św. Bonifacego Warszawa

2:0

12.

E

Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard - Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach

3:0

13.

C

Parafia Oleszyce - Parafia NMPNP w Zdziechowej

4:1

14.

E

Parafia Zaczernie - Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie

2:2

15.

C

Parafia Św. Bonifacego Warszawa -  Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole

1:2

16.

E

Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach -  Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna

0:4

17.

C

Parafia Oleszyce -  Parafia Św. Jana Chrzciciela Nowa Wieś Królewska    

2:1

18.

E

Parafia Zaczernie -  Parafia Św. Rafała Kalinowskiego Nowogard

0:7

19.

C

Parafia NMPNP w Zdziechowej -  Parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Kikole

1:1

20.

E

Parafia Św. Jana Kantego w Legionowie -  Parafia Św. Józefa Pelczara Przeworsk – Gorliczyna

3:0

 

XIV Mistrzostwa Polski LSO o Puchar „KnC”, rozgrywki grupowe w kat. Ministrant, 1.05.2019 r., Hala sportowa MOSiR ul. Chopina 101 w Sochaczewie

 

Grupa F

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik

9

19:3

Parafia Św. Rocha w Białymstoku

12

19:0

Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa

3

5:10

Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice

6

7:11

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono

0

0:16

 

Grupa D

Razem

 

Razem

bilans

Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec

3

7:19

Parafia Boguszyce

6

9:7

Parafia Narodzenia NMP Tymbark

12

16:6

Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu

9

14:7

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj

0

8:15

 

L.p.

Grupa

Drużyny

Wynik

1.

F

Parafia Św. Rocha w Białymstoku -  Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono

7:0

2.

D

Parafia Boguszyce - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj

4:3

3.

F

Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa - Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice

0:1

4.

D

Parafia Narodzenia NMP Tymbark - Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu

4:1

5.

F

Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik - Parafia Św. Rocha w Białymstoku

0:2

6.

D

Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec - Parafia Boguszyce

0:3

7.

F

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono -  Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa

0:4

8.

D

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj -  Parafia Narodzenia NMP Tymbark

2:4

9.

F

Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik -  Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice

6:0

10.

D

Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec -  Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu

2:10

11.

F

Parafia Św. Rocha w Białymstoku - Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa

5:0

12.

D

Parafia Boguszyce - Parafia Narodzenia NMP Tymbark

2:4

13.

F

Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice - Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono

6:0

14.

D

Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj

3:1

15.

F

Parafia Św. Tomasza Apostoła z Ursynowa -  Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik

1:4

16.

D

Parafia Narodzenia NMP Tymbark -  Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec

4:1

17.

F

Parafia Przenajświętszej Trójcy Wilamowice -  Parafia Św. Rocha w Białymstoku

0:5

18.

D

Parafia Narodzenia Najświętszej Panny w Lubaszu -  Parafia Boguszyce

2:0

19.

F

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Wrzeciono - Parafia Św. Marii Magdaleny z Sernik  

0:9

20.

D

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Poraj -  Parafia Zwiastowania Pańskiego Warszawa – Rakowiec

2:4

 

 

 

 

 

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość