przejdź do Sochaczew.pl
234219 odwiedzin

Terminarz rozgrywek

A A A

TERMINARZ XXV EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ sezon 2018/2019

 

I kolejka 21.10.2018 r. (niedziela)

10.00   Wolne Elektrony – Volley Sochaczew 

11.30   KS Piast Feliksów – SRS Most Wyszogród

13.00   Volley Team Płock – ZSR CKU Sochaczew

14.30   Teresin – UKS Siatkarz Stare Babice

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo pauzują

II kolejka 28.10.2018 r. (niedziela)

10.00   ZSR CKU Sochaczew - Teresin

11.30   SRS Most Wyszogród – Volley Team Płock

13.00   Volley Sochaczew – KS Piast Feliksów

14.30   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo -Wolne Elektrony

UKS Siatkarz Stare Babice pauzuje

III kolejka 3.11.2018 r. (sobota)

10.00   KS Piast Feliksów - Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

11.30   Volley Team Płock – Volley Sochaczew

13.00   Teresin – SRS Most Wyszogród

14.30   UKS Siatkarz Stare Babice – ZSR CKU Sochaczew

Wolne Elektrony pauzują

IV kolejka 18.11.2018 r.(niedziela)

10.00   SRS Most Wyszogród – UKS Siatkarz Stare Babice

11.30   Volley Sochaczew – Teresin

13.00   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Volley Team Płock

14.30   Wolne Elektrony – KS Piast Feliksów

ZSR CKU Sochaczew pauzuje

V kolejka 25.11.2018 r. (niedziela)

10.00   Volley Team Płock – Wolne Elektrony

11.30   Teresin – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

13.00   UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Sochaczew

14.30   ZSR CKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród

KS Piast Feliksów Pauzuje

VI kolejka 1.12.2018r. (sobota)

10.00   Volley Sochaczew – ZSR CKU Sochaczew

11.30   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – UKS Siatkarz Stare Babice

13.00   Wolne Elektrony – Teresin

14.30   KS Piast Feliksów – Volley Team Płock

SRS Most Wyszogród pauzuje

VII kolejka 9.12.2018 r. (niedziela)

10.00   Teresin – KS Piast Feliksów

11.30   UKS Siatkarz Stare Babice – Wolne Elektrony

13.00   ZSR CKU Sochaczew – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

14.30   SRS Most Wyszogród – Volley Sochaczew

Volley Team Płock pauzuje

VIII kolejka 15.12.2018 r. (sobota)

10.00   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – SRS Most Wyszogród

11.30   Wolne Elektrony – ZSR CKU Sochaczew

13.00   KS Piast Feliksów – UKS Siatkarz Stare Babice

14.30   Volley Team Płock – Teresin

Volley Sochaczew pauzuje      

IX kolejka 22.12.2018 r. (sobota)

10.00   UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock

11.30   ZSR CKU Sochaczew – KS Piast Feliksów

13.00   SRS Most Wyszogród – Wolne Elektrony

14.30   Volley Sochaczew – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

Teresin pauzuje

 

 

Runda rewanżowa, X kolejka 6.01.2019 r. (niedziela)

10.00   Volley Sochaczew – Wolne Elektrony

11.30   UKS Siatkarz Stare Babice – Teresin

13.00   ZSR CKU Sochaczew – Volley Team Płock

14.30   SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo pauzują

XI kolejka 19.01.2019 r. (sobota)

10.00   Volley Team Płock – SRS Most Wyszogród

11.30   Wolne Elektrony – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

13.00   KS Piast Feliksów – Volley Sochaczew

14.30   Teresin – ZSR CKU Sochaczew

UKS Siatkarz Stare Babice pauzuje

XII kolejka 27.01.2019 r.(niedziela)

10.00   ZSR CKU Sochaczew – UKS Siatkarz Stare Babice

11.30   Volley Sochaczew – Volley Team Płock

13.00   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – KS Piast Feliksów

14.30   SRS Most Wyszogród – Teresin

Wolne Elektrony pauzują

XIII kolejka 9.02.2019 r. (sobota)

10.00   KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony

11.30   Teresin – Volley Sochaczew

13.00   Volley Team Płock - Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

14.30   UKS Siatkarz Stare Babice – SRS Most Wyszogród

ZSR CKU Sochaczew pauzuje

XIV kolejka 17.02.2019 r. (niedziela)

10.00   Volley Sochaczew – UKS Siatkarz Stare Babice

11.30   Wolne Elektrony – Volley Team Płock

13.00   SRS Most Wyszogród – ZSR CKU Sochaczew

14.30   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Teresin

KS Piast Feliksów pauzuje

XV kolejka 24.02.2019 r. (niedziela)

10.00   Teresin – Wolne Elektrony

11.30   ZSR CKU Sochaczew – Volley Sochaczew

13.00   Volley Team Płock - KS Piast Feliksów

14.30   UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

SRS Most Wyszogród pauzuje

XVI kolejka 2.03.2019 r. (sobota)

10.00   KS Piast Feliksów – Teresin

11.30   Volley Sochaczew – SRS Most Wyszogród

13.00   Wolne Elektrony – UKS Siatkarz Stare Babice

14.30   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – ZSR CKU Sochaczew

Volley Team Płock pauzuje

XVII kolejka 16.03.2019 r. (sobota)

10.00   SRS Most Wyszogród – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

11.30   UKS Siatkarz Stare Babice – KS Piast Feliksów

13.00   Teresin – Volley Team Płock

14.30   ZSR CKU Sochaczew – Wolne Elektrony

Volley Sochaczew pauzuje

XVIII kolejka 23.03.2019 r. (sobota)

10.00   KS Piast Feliksów – ZSR CKU Sochaczew

11.30   Volley Team Płock – UKS Siatkarz Stare Babice

13.00   Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Volley Sochaczew

14.30   Wolne Elektrony – SRS Most Wyszogród

Teresin pauzuje

 

Play off: 30.03.2019 r.                        Play off rewanże: 31.03.2019 r.

Finały: 6.04.2019 r.                            Finały rewanże, zakończenie rozgrywek 7.04.2019 r.

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość