przejdź do Sochaczew.pl
179858 odwiedzin

Aktualności

A A A

Aktualności

 

UWAGA! Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na rozegranie turnieju  na boisku w Karwowie , przenosimy sie do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Sochaczewie. Spotykamy się na boisku w Karwowie i wspólnie zdecydujemy, gdzie gramy. Proszę w razie czego zabrać jednak obuwie na halę sportową.  ;)

Podczas tegorocznych wakacji MOSiR zorganizował 2 turnieje piłki nożnej na boisku w Karwowie, a kolejny planowany jest w niedzielę 24.09.  Na Otwarty Turniej Piłki Nożnej o puchar Dyrektrora MOSiR można się zapisać mailowo na adres mosirsochaczew@interia.pl lub telefonicznie pod numerem 721-121-011.

 

30 lipca

Turniej Piłki Nożnej w Karwowie

 

Pięć drużyn zagrało w niedzielnym Turnieju Piłki Nożnej w Karwowie w ramach Wakacji z MOSiR-em. Zwyciężyła drużyna Sticky Fingas w składzie: Krystian Rafalski (1), Alan Karasek, Damian Karasek, Marcel Łańczak, Przemysław Adamiak(6), Adrian Łuczak, Kacper Kunz

Drugie miejsce zajęła drużyna FC Kozłów, w składzie Łukasz Godziszewski (2), Marcin Jakubiak, Michał Nowakowski (2), Marcin Grzywacz, Kacper Wojtysiak, Kamil Sokołowski, Tomek Modzelewski, Rafał Górecki

Trzecia była ekipa Walkower, w składzie Marcin Rosłoniak, Mateusz Błaszczyk, Damian Pączek(1), Kacper Pączek, Jarosław Szewczyk(1), Jarosław Wieczorek, Bartosz Wieczorek, Dawid Żmijewski, Mateusz Zieliński, Seweryn Fabiszak, Eryk Nowacki.
Miejsce czwarte należy o zawodników drużyny Pogoń Bydło, w składzie : Damian Dąbrowski, Jakub Aleksandrowicz, Mateusz Wróblewski, Krzysztof Majewski(2), Przemysław Majewski, Przemysław Sikora (1), Mateusz Pisarek, Mateusz Sikora, Łukasz Sikora
Ostatnią lokatę zajął zespół Wodni(ści) Komandosi, który grał w składzie: Bartłomiej Andrzejczak, Jan Stencel, Kacper Tomaszewski, Kacper Skorupski, Alan Tomaszewski(1), Mateusz Lis, Mateusz Wejers (1 samobójczy gol), Anna Michalik, Kacper Andrzejczak, Mariusz Kamiński

Drużyny grały systemem każdy z każdym.
Wyniki:

Wodniści Komandosi Walkower Pogoń Bydło Sticky Fingas FC Kozłów
Wodniści Komandosi 0:1 1:1 0:2 0:1
Walkower 1:0 1:0 0:1 1:1

Pogoń Bydło 1:1 0:1 1:4 1:2
Sticky Fingas 2:0 1:0 4:1 0:0
FC Kozłów 1:0 1:1 2:1 0:0


Trzy pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsza drużyna dodatkowo bilety na basen, a wszystkie zespoły soki ufundowane przez Tęczowy Ogród. Królem strzelców został Przemysław Adamiak z ekipy Sticky Fingas, który w dzisiejszym turnieju strzelił aż 6 bramek.
Turniej sędziował pan Józef Szajewski.
Serdecznie dziękujemy za udział, a na kolejny Turniej Piłki Nożnej zapraszamy 15 sierpnia od godz. 10.00.

W turnieju udział wzięło 45 osób.

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KARWOWIE 15.08.2017

Udział wzięło 8 drużyn ok. 70 osób

Drużyna Sokół Budki Piaseckie w składzie: Bartek Kaczmarek, Tomasz Gral, Mateusz Bryński, Albert Kamiński (1), Artur Fijołek (5), Adrian Bylicki, Mariusz Bigraj, Rafał Dybiec, Paweł Kapłon wygrała w Turnieju Piłki Nożnej w Karwowie. Drugie miejsce zajął Walkower w składzie: Jarosław Szewczyk, Marcin Rosłoniak, Dawid Żmijewski (1), Kacper Pączek, Seweryn Fabisiak,  Mateusz Zieliński, Jan Kawecki(2), Mateusz Błaszczyk, Damian Pączek (4), Łukasz Dąbrowski,  na trzeciej pozycji uplasowała się ekipa Sticky Fingaz w składzie: Przemek Adamiak, Damian Karasek (1), Adrian Łuczak(1), Krystian Rafalski (1), Alan Karasek, Marcel Łańczak (1), Edwin Karasek. Tuż za podium znaleźli się Wyhelikopterowani w składzie: Konrad Rogowski, Piotr Kalota(1), Patryk Paduch (2), Darek Sobczak, Adam Zając, Bartek Dragański, Kamil Wojciechowski , a miejsce piąte zajęła drużyna Wodnistych Komandosów w składzie: Alan Tomaszewski, Mateusz Wejers (1), Bartłomiej Andrzejczak, Kacper Andrzejczak, Anna Michalik, Martyna Skołowska, Radosław Sokołowski, Mateusz Lis (1), Jakub Lis (1) . Miejsce 6 należy do FC Altana w składzie: Jakub Aleksandrowicz, Łukasz Sikora, Kamil Gonta, Przemysław Sikora (2), Maurycy Kostrzewski, Radosław Sikora, Tomek Szewczyk,  a siódme do KS Osiedlaków w składzie : Mateusz Barszcz, Jan Stencel, Damian Stencel, Kacper Skorupski, Mateusz Pisarek (2), Jakub Morga, Szymon Mikołajczyk, Radosław Strzelczyk, Klaudiusz Rębiejewski, Alan Dutkowski, Łukasz Pisarek . Ostatnie, ósme miejsce zajęła drużyna Błękitni Dębówka w składzie: Marcin Rosa, Seweryn Pokropski (1), Przemysław Tkacz, Alan Baliński, Sebastian Romanowski, Wojciech Cieleciński, Tomasz Kowalski.

 

Drużyny zagrały z podziałem na dwie grupy.

W grupie A zagrały zespoły :

1.       Sokół Budki Piaseckie

2.       KS Osiedlaki

3.       FC Altana

4.       Walkower

W grupie B:

1.       Błękitni Dębówka

2.       Wodniści Komandosi

3.       Wyhelikopterowani

4.       Sticky Fingaz

Wyniki:

Grupa A

Sokół Budki Piaseckie  2:1; 0:0; 0:1; 4 pkt

KS Osiedlaki 1:2; 0:1; 2:0; 3 pkt

FC Altana 0:0; 1:0; 1:3; 4 pkt

Walkower 1:0; 0:2; 3:1; 6 pkt

 

Grupa B

Błękitni Dębówka 0:2; 0:2; 1:0; 3 pkt

Wodniści Komandosi 2:0; 0:0; 1:2; 4 pkt

Wyhelikopterowani 2:0; 0:0; 1:1; 5 pkt

Sticky Fingaz 0:1; 2:1; 1:1; 4 pkt

 

W półfinałach zagrały drużyny

Walkower : Sticky Fingaz 1:0

Sokół Budki Piaseckie – Wyhelikopterowani 1:0

W meczu o III miejsce:

Sticky Fingaz – Wyhelikopterowani 1:0

W meczu o I miejsce:

Walkower – Sokół Budki Piaseckie 2:3

 

1.        1.Sokół Budki Piaseckie

2.       2.Walkower

3.       3.Sticky Fingaz

4.      4.  Wyhelikopterowani

5.       5. Wodniści Komandosi

6.       6. FC Altana

7.       7. KS Osiedlaki

8.       8. Błękitni Dębówka

 

 

 

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość