172232 odwiedzin
 
 

Aktualności

A A A

Aktualności

Podczas tegorocznych wakacji MOSiR zorganizował 2 turnieje siatkówki plażowej, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

22 lipca

Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej w Karwowie

W turnieju plażówki  w sobotę 22 lipca zagrały ostatecznie 3 pary, z pięciu zgłoszonych w dniu zawodów.

Najlepsza była para Patryk Kowalski i Radosław Kowalski.

 

Wyniki :

Romanowski Paweł/Romanowski Piotr – Mateusz Mróz/Tomasz Makulec 0:2

Kowalski Patryk/Kowalski Radosław – Romanowski Paweł/Romanowski Piotr 2:0

Mateusz Mróz /Tomasz Makulec - Kowalski Patryk/Kowalski Radosław 0:2

 

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale a zwycięzcy dodatkowo soki, ufundowane przez Tęczowy Ogród.

5 sierpnia 2017r.

Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej -  boisko do siatkówki plażowej przy placu zabaw w Karwowie.

W turnieju zagrało aż 12 par, czyli 24 osoby.

Drużyny zagrały z podziałem na dwie kategorie wiekowe, systemem każdy z każdym.
W kategorii młodszej zagrały 4 drużyny w składzie:
1. Ania Michalik-Bartłomiej Andrzejczak
2. Kacper Skorupski- Kacper Andrzejczak
3. Jan Stencel – Eryk Górzyński
4. Łukasz Pisarek – Kacper Tomaszewski
Wyniki :
1. Kacper Skorupski- Kacper Andrzejczak 15:6; 15:5; 15:8
2. Ania Michalik-Bartłomiej Andrzejczak 6:15; 15:9; 15:8
3. Jan Stencel – Eryk Górzyński 9:15; 5:15; 15:5
4. Łukasz Pisarek – Kacper Tomaszewski 8:15; 8:15; 5:15
W kategorii starszej zagrały pary:
1. Radosław Kowalski – Patryk Kowalski
2. Krzysztof Rąg-Grzegorz Podenas
3. Piotr Ostrowski – Mateusz Burzyński
4. Mateusz Ostrowski – Dariusz Walkiewicz
5. Adrian Kucharewicz – Mateusz Grzegorek
6. Paweł Jankowski – Bartek Jankowski
7. Sylwia Bogus-Radosław Sikora
8. Robert Gajda – Adam Cierebiej
Wyniki:
1. Paweł Jankowski – Bartek Jankowski 15:16; 15:9; 15:6; 15:10; 15:8; 15:4; 15:6
2. Krzysztof Rąg-Grzegorz Podenas 15:8; 15:13; 15:9; 15:10; 9:15; 15:0; 15:1
3. Radosław Kowalski – Patryk Kowalski 8:15; 15:13; 15:10; 15:9; 6:15: 15:0; 12:15
4. Robert Gajda – Adam Cierebiej 15:12; 11:15; 10:15; 15:7; 15:14; 6:15; 15:0
5. Piotr Ostrowski – Mateusz Burzyński 13:15; 13:15; 15:10: 15:4; 6:15; 15:0; 15:10
6. Adrian Kucharewicz – Mateusz Grzegorek 9:15; 10:15; 4:15; 15:11; 8:15; 15:2; 14:15
7. Mateusz Ostrowski – Dariusz Walkiewicz 10:15; 9:15; 10:15; 11:15; 10:15; 15:0; 7:15
8. Sylwia Bogus-Radosław Sikora 0:15; 0:15; 0:15; 0:15; 2:15; 4:15; 0:15

 

 
kalendarz wydarzeń
wrzesień 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie