przejdź do Sochaczew.pl
210482 odwiedzin

Aktualności

A A A

Aktualności

Na terenie placu zabaw Leśna Polana odbywają się festyny dla dzieci. Plac wyposażony jest również w siłownie zewnętrzne, z których mogą korzystać dorośli 

2 lipca – Festyn Miejski dla dzieci  na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej.

W festynie wzięło udział ok. 50/60 osób. Festyn poprowadził Piotr Milczarek.

Informacja ze strony sochaczew.pl:

"9 lipca rodzinny piknik odbył się na placu zabaw przy ul. Chabrowej. Najmłodszych powitał zastępca burmistrza Dariusz Dobrowolski, który życzył wszystkim dobrej zabawy, przyznając jednocześnie, że sam jest częstym gościem placu zabaw w Karwowie, bo odwiedza go razem z wnuczką.
Tego dnia również o animację zabaw i gier zespołowych zadbał Piotr Milczarek. Bez większych problemów porwał najmłodszych (i nie tylko) w wir zabawy. A rozmaitych zajęć nie brakowało. Od tańców, przez puszczanie baniek, rywalizację sportową, po zabawy z chustą. Na zakończenie dorośli mieszkańcy dzielnicy Karwowo zmierzyli się z pracownikami urzędu miasta w przeciąganiu liny. Wygrali bezapelacyjnie."

11 sierpnia 2017- Festyn dla dzieci na placu zabaw w Karwowie

W festynie udział wzięło ok. 40 osób.  Zgodnie z zapowiedziami nie zabrakło balonów w różnej postaci. Największym zainteresowaniem cieszyły się chyba balony wodne, które rozeszły się jak świeże bułeczki. By ochłodzić trochę temperaturę zorganizowaliśmy również kilka zabaw związanych z wodą. Było więc napełnianie butelek specjalnymi pompkami, kto pierwszy ten lepszy, strzelanie z wodnych pompek do żywego celu, aż wreszcie ogólna wodna bitwa. Pobawiliśmy się również chustą animacyjną, popuszczaliśmy bańki mydlane, było przeciąganie liny i wyścigi gąsienic. Nie zabrakło również balonowego przedstawienia.

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość