163353 odwiedzin
 
 

Wyniki

A A A

W niedzielę 08.01.2017 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy współudziale Gimnazjum Nr 2 oraz Oldboy Orkan Sochaczew byli organizatorami XIX Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka. Turniej został objęty patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew.

Na terenie Gimnazjum Nr 2 o godz. 9.50 odbyło się uroczyste otwarcie turnieju przez V-ce Burmistrza Miasta Sochaczew Dariusza Dobrowolskiego, podczas uroczystości głos zabrał Dyrektor MOSiR , Dyrektor Gimnazjum Nr 2 oraz Przewodniczący Arkadiusz Karaś. Następnie delegacja z wiązanką ( Andrzej Paluch, Grzegorz Kucharski) udała się na cmentarz komunalny Relację przy mikrofonie oraz sekretariat zawodów prowadził Tomasz Marciniak. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała Aneta Zyger.

GRUPA A:

  1. WISŁA PŁOCK
  2. BZURA CHODAKÓW
  3. POLONIA WARSZAWA
  4. CRACOVIA
  5. OLDBOY KIELCE
  6. ORKAN SOCHACZEW        

 

Harmonogram gier

Numer meczu

Godzina

Numery drużyn

Drużyna I

Drużyna II

Wynik meczu

1

10.00-10.20

1-6

Wisła Płock

Orkan Sochaczew

2:5

2

10.20-10.40

2-5

Bzura Chodaków

Oldboy Kielce

2:0

3

10.40-11.00

3-4

Polonia Warszawa

Cracovia

1:0

4

11.00-11.20

1-5

Wisła Płock

Oldboy Kielce

1:0

5

11.20-11.40

2-4

Bzura Chodaków

Cracovia

0:2

6

11.40-12.00

3-6

Polonia Warszawa

Orkan Sochaczew

2:2

7

12.00-12.20

4-5

Cracovia

Oldboy Kielce

3:1

8

12.20-12.40

1-3

Wisła Płock

Polonia Warszawa

0:1

9

12.40-13.00

2-6

Bzura Chodaków

Orkan Sochaczew

1:1

10

13.00-13.20

1-4

Wisła Płock

Cracovia

1:2

11

13.20-13.40

2-3

Bzura Chodaków

Polonia Warszawa

1:2

12

13.40-14.00

5-6

Oldboy Kielce

Orkan Sochaczew

2:4

13

14.00-14.20

1-2

Wisła Płock

Bzura Chodaków

0:1

14

14.20-14.40

3-5

Polonia Warszawa

Oldboy Kielce

4:1

15

14.40-15.00

4-6

Cracovia

Orkan Sochaczew

0:2

 

 

Końcowa tabela

I miejsce Polonia W-wa        13        10:4  – najlepszy zawodnik Sebastian Kęska

II miejsce Orkan Sochaczew 11        14:7   – najlepszy zawodnik Ireneusz Łukawski

III miejsce Cracovia Kraków 9         10:6 – najlepszy zawodnik Robert Dąbrowski

IV miejsce  Bzura Chodaków 7        5:5  – najlepszy zawodnik Mariusz Wiciak

V miejsce Wisła Płock          3          4:9  – najlepszy zawodnik Arkadiusz Żaglewski

VI miejsce Oldboy Kielce     0          4:14 – najlepszy zawodnik Sławomir Rożkiewicz

 

 

Królem strzelców turnieju został Bartek Podobas Polonia Warszawa (7goli).

 Najlepszym bramkarzem turnieju został Andrzej Orliński Orkan Sochaczew

.

Skład drużyny Oldboy Orkan Sochaczew

Paweł Witczak, Andrzej Orliński, Marcin Wojciechowski, Rafał Wojciechowski, Marcin Trzos, Mariusz Cieślak, Sławomir Gajewski, Ireneusz Łukawski, Robert Łukawski, Piotr Szatkowski, Tomasz Szatkowski, Artur Wróblewski

Skład drużyny Bzura Chodaków

Wojciech Wiciak, Grzegorz Szypszak, Krzysztof Bargieł, Czesław Znajdek, Łukasz Pacholski, Mariusz Wiciak, Dariusz Chudzyński, Rafał Walczak, Robert Kołodziejczak.

Sklad Polonia Warszawa

Sławomir Kusak, Janusz Kopeć, Michał Herman, Bartek Podobas, Arkadiusz Bolimowski, Sebastian Kęska, Marcin Miszkorka, Karol Kopeć, Paweł Kłoskowicz, Adam Kunicki, Andrzej Bolmowski.

Sklad Oldboy Kielce

Wojciech Słaby, Paweł Kubicki, Sławomir Rożkiewicz, Przemysław Porębski, Erwin Zdziechowicz, Paweł Sowiński, Marcin Stęplewski, Przemysław Latosiński.

Sklad Wisła Płock

Dariusz Grodkiewicz, Hubert Uliński, Tomasz Włażewski, Piotr Gwóźdź, Piotr Mokrzanowski, Radosław Jonczak, Arkadiusz Żaglewski.

Sklad Cracovia

Łukasz Paluch, Piotr Powroźnik, Łukasz Rapacz, Dariusz Mielec, Robert Dąbrowski, Grzegorz Wilkosz, Marcin Zębala, Krzysztof Aksman.

 

 

 

 

 

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary za zajęte miejsca. Najlepsi zawodnicy drużyn otrzymali pamiątkowe statuetki oraz najlepszy bramkarz turnieju i najskuteczniejszy strzelec turnieju otrzymali statuetki i piłki.

 

Ponadto, drużyny miały zapewnione obiady, wodę mineralną oraz tradycyjnie słodki poczęstunek w kawiarence dzięki hojności lokalnych cukierni.

Turniej sędziował zespół  w obsadzie : Łukasz Trawiński,  Krystian Gołębiewski oraz Mateusz Trawiński.

Profesjonalną oprawę muzyczną turnieju prowadził  p. Pawła Trafalskiego.

Autorem fotorelacji z turnieju jest  p. Antoni Trawiński.

Sponsorzy XIX turnieju

 

1.         BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEW  -PIOTR OSIECKI

2.         STAROSTA SOCHACZEWSKI -JOLANTA GONTA

3.         WÓJT GMINY SOCHACZEW –MIROSŁAW ORLIŃSKI

4.         MOSIR W  SOCHACZEWIE –MIECZYSŁAW GŁUCHOWSKI

5.         GIMNAZJUM NR 2  - TERESA ZAWISZA-CHLEBOWSKA

6.         FIRMA FRIGO HOLDINGS –JOANNA I WOJCIECH WRZESIŃSCY

7.         CUKIERNIA JEZNACH – KATARZYNA I PIOTR KUJAWA

8.         CUKIERNIA LUKRECJA – IWONA I DARIUSZ MAKOWSCY

9.         DOM WESELNY U BOLKA- ARKADIUSZ BOLMOWSKI

10.       PAWEŁ TRAFALSKI

11.       FIRMA BRAMSTAL –MAREK BRYŃSKI

12.       PPU „ HEGOR” –GRZEGORZ FELCZAK

13.       OLDBOY ORKAN SOCHACZEW -ANDRZEJ GRZYBOWSKI

 

Serdeczne podziękowania dla sponsorów turnieju oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji XIX Turnieju halowej piłki nożnej im. Henryka Orzeszka.

Z ramienia MOSiR organizatorem turnieju była Marzena Kacprzak.

 

 

 

 
kalendarz wydarzeń
lipiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie