przejdź do Sochaczew.pl
280223 odwiedzin

XXV edycja ALPS, sezon 2018/2019

A A A

Drużyna Volley Team Płock zwyciężyła w XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Drugie miejsce zajęli siatkarze z UKS Siatkarz Stare Babice, trzecie SRS Most Wyszogród a czwarte ZSR CKU Sochaczew. Miejsca 5-6 przpadły Teresinowi i ekipie Volley Sochaczew a 7-8 KS Piast Feliksów i Wolne Elektrony.

Nagrody indywidualne w tym sezonie przypadły:

Najlepszy przyjmujący – Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Najlepszy środkowy – Michał Góralski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Najlepszy atakujący – Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy rozgrywający – Patryk Szulecki (Volley Team Płock)

Najlepszy libero – Kamil Ziółkowski (Wolne Elektrony)

MVP - Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

Składy drużyn:

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Kamil Witkowski, Adam Hejcelman, Patryk Szulecki, Robert Myzia, Jarosław Sulkowski

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Paweł Dryński, Krzysztof Twardowski, Michał Grzeszkowski, Piotr Łuczak, Paweł Dryński, Mateusz Grabowski, Mariusz Cendrowski, Przemysław Szmyd, Artur Sadlakowski, Michał Góralski, Mikołaj Gojdź, Krzysztof Ostapski, Wojciech Zakościelny

SRS Most Wyszogród: Radosław Pachelski, Jerzy Jędrzejak, Grzegorz Kozak, Marek Nowak, Piotr Błaszczyk, Marcin Błaszczyk, Mateusz Błaszczyk, Tomasz Rogoziński, Emil Jasiński, Mariusz Pakuła, Piotr Idźkowski, Kamil Wierzchowski, Mariusz Sobczak, Łukasz Lewandowski, Paweł Stańczak

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Piotr Mydlak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Cezary Michalski, Marcin Zwierz, Marcin Topolski, Marcin Gawroński, Kamil Dorodziński, Konrad Tomaszewski, Patryk Kowalski, Łukasz Smędowski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Kamil Kaczmarek, Dominik Wieczorek, Dariusz Wawrzyńczak, Roland Zakrzewski, Leszek Niedziński, Robert Stańczak, Jakub Racinowski, Mateusz Leszczyński, Michał Sapigórski, Patryk Mostek

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jakub Stasiak, Tomasz Walczewski, Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Karol Stachurski, Jacek Raczkowski, Maciej Nowicki, Łukasz Bartosiewicz, Piotr Wróblewski, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz, Piotr Fergin, Adam Wiśniewski, Mateusz Koperski, Grzegorz Podenas, Jarosław Koza, Dominik Jagoda, Patryk Pliszka, Krzysztof Wieczorek, Karol Dmoch

Wolne Elektrony: Michał Gmurek, Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Szymon Mikołajczyk, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Maciej Kenig, Michał Adamczyk, Jakub Rykała, Jakub Sakowski, Daniel Markuszewski, Dawid Czupryński, Mateusz Antoszewski, Kamil Ziółkowski, Antoni Gołębiowski, Damian Kacprzak

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość