przejdź do Sochaczew.pl
310158 odwiedzin
Pierwszy tydzień ferii w hali

Pierwszy tydzień ferii zimowych w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 minął pod znakiem koszykówki. Od poniedziałku do piątku odbywał się obóz dochodzeniowy WKS MOSIR BASKET SOCHACZEW. Dodatkowo zorganizowaliśmy kilka feryjnych imprez.  W poniedziałkowym  turnieju warcabowym rozegranym 10 lutego w kategorii dzieci zwyciężył Kacper Kiszelewski. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Patrycja Rzeczycka, a na miejscu trzecim uplasowała się Oliwia Rzeczycka.

W kategorii Open zwyciężył Władysław Szymański, na miejscu drugim znalazł się Edward Grefkowicz, na miejscu trzecim Adam Pakuła. Kolejne miejsca należą do Pawła Rzeczyckiego, Agnieszki Kiszelewskiej, Mariusza Kiszelewskiego i Dawida Ziembińskiego. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary a wszyscy uczestnicy soki z Tęczowego Ogrodu. Turniej sędziował Tomasz Ertman. Kolejny turniej warcabowy odbędzie się 19 lutego podczas pikniku sportowego. Zapraszamy od godz. 10.00.

W środę w feryjnym turnieju duo i trio basketu w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 wzięło udział : 7 ekip w turnieju trio i 11 ekip w dwóch kategoriach wiekowych w turnieju duo basketu.

Trio open

1.WKS Mosir (Antoni, Edward, Juliusz Hilchen, Mateusz Pasternak)

2.Kasztany (Marcin Kubiak, Paweł Snopek, Adam Jusiński)

3.Sanniki i spòłka (Ludwik Madanowski, Maks Naumets, Damian Paźgier, Michał Jeznach)

4.Amatorzy (Olek Pawłowski, Kacper Kuczma, Kuba Godosz, Oskar Orlicki)

Trio młodsi

1.Nie Wiem (Joel Robak, Nikola Płocińska, Gabrysia Hilchen)

2. Pierniki (Dawid Popiwanow, Igor Bieguszewski, Filip Haczykowski)

3.(Maksymilian Robak, Filip Jurczak, Karol Włoszek)

Turniej sędziował Adam Hilchen. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i soki z Tęczowego Ogrodu.

Pierwszy tydzień ferii w hali zakończyliśmy walentynkowo. Mali uczestnicy dzisiejszego spotkania mieli okazję wykonać walentynkowe kartki oraz torebki na prezenty.  Nie zabrakło również balonowych kreacji – serduszek, ale i dinozaurów, goryli, koników, czy mieczy. Były wyścigi, przebieranki, budowanie z klocków. Kolejna okazja do zabawy już w poniedziałek 17 lutego. Zapraszamy na Dzień Kota od godz. 10.00. w programie balony, gry i zabawy tematyczne, warsztaty plastyczne i malowanie buziek oraz teatrzyk. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

W sobotę 15 lutego zapraszamy z kolei na Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym. Zaczynamy od godz. 9.00.