przejdź do Sochaczew.pl
310153 odwiedzin
Rekordowe Grand Prix

Michał Kowalczyk, po ładnej i wyrównanej walce pokonał w dniu dzisiejszym Mateusza Selerskiego, zwyciężając tym samym w kategorii OPEN w V turnieju klasyfikacyjnym Grand Prix Sochaczewa w tenisie stołowym. Trzecie miejsce zajął Damian Selerski. Wszyscy trzej panowie to zawodnicy Tęczy Budki Piaseckie.  

W kategorii pań triumfowała Katarzyna Anyszewska z Łyszkowic, na miejscu drugim uplasowała się Karolina Kukawska, która prowadzi z dużą przewagą w tabeli dotychczasowych turniejów. Na miejscu trzecim znalazła się Dorota Baczyńska .

W kategorii najmłodszej do lat 15 zwyciężył, po raz 4 z rzędu, Marcin Pawlak z UKS Lutkówka. Drugi był Igor Kozak z Grot Mała Wieś, a trzeci Paweł Klinowski z KS Nadarzyn.

Poniżej klasyfikacja po 5 turniejach.

Kat. do lat 15

1

MARCIN

PAWLAK

UKS LUTKÓWKA

 

20

20

20

20

 

 

 

 

80

2

IGOR

KOZAK

GROT MAŁA WIEŚ

 

15

15

15

15

 

 

 

 

60

3

ADAM

WÓJCIK

SOCHACZEW

 

10

7

6

 

 

 

 

 

23

4

JAKUB

PAWLAK

UKS LUTKÓWKA

 

7

 

8

7

 

 

 

 

22

5

IGOR

MURASICKI

MIŃSK MAZ.

20

 

 

 

 

 

 

 

 

20

6

KRYSTIAN

NOWATKIEWICZ

GROT MAŁA WIEŚ

 

 

5

10

3

 

 

 

 

18

7

ŁUKASZ

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

 

3

 

7

6

 

 

 

 

16

8

ŁUKASZ

WÓJCIK

TERESIN

 

6

3

4

 

 

 

 

 

13

9

DAMIAN

MLEKICKI

POWĄZKI

 

 

 

5

8

 

 

 

 

13

10

PIOTR

FURMANIK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

6

 

5

 

 

 

 

11

11

MATEUSZ

BORAWSKI

BULKOWO

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

12

PIOTR

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

 

3

 

3

4

 

 

 

 

10

13

PAWEŁ

KLINOWSKI

KS NADARZYN

 

 

 

 

10

 

 

 

 

10

14

MATEUSZ

GAŁĄZKA

UKS LUTKÓWKA

 

8

 

 

 

 

 

 

 

8

15

KACPER

SOBCZAK

BULKOWO

 

 

8

 

 

 

 

 

 

8

16

KAROL

PIĄTKOWSKI

SP RĘBOWO

 

2

 

3

3

 

 

 

 

8

17

BARTOSZ

WITECKI

UKS LUTKÓWKA

 

 

3

3

 

 

 

 

 

6

18

KAMIL

LĄDOWSKI

SP RĘBOWO

 

2

 

2

2

 

 

 

 

6

19

KONRAD

DĘBSKI

UKS LUTKÓWKA

 

5

 

 

 

 

 

 

 

5

20

KACPER

KISZELEWSKI

SOCHACZEW

 

 

2

2

1

 

 

 

 

5

21

KRZYSZTOF

JABŁOŃSKI

KOMPINA

 

 

 

3

2

 

 

 

 

5

22

KLAUDIA

GAJEWSKA

UKS LUTKÓWKA

 

4

 

 

 

 

 

 

 

4

23

DOMINIK

BURACZEWSKI

PŁOŃSK

 

 

4

 

 

 

 

 

 

4

24

PIOTR

JABŁOŃSKI

KOMPINA

 

 

 

2

2

 

 

 

 

4

25

MAKSYMILIAN

ARAK

UKS LUTKÓWKA

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

26

DOMINIK

SOSZALSKI

UKS LUTKÓWKA

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

27

JAKUB

KOLASIŃSKI

BULKOWO

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

28

BARTŁOMIEJ

GALA

SOCHACZEW

 

 

 

 

3

 

 

 

 

3

29

FILIP

ZYGMUNCIAK

SOCHACZEW

 

 

 

 

3

 

 

 

 

3

30

PATRYCJA

GIERS

UKS LUTKÓWKA

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

31

AMELIA

WASIAK

UKS LUTKÓWKA

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

32

DAWID

ROZBICKI

SOCHACZEW

 

 

 

2

 

 

 

 

 

2

33

KRYSTIAN

KOCIMSKI

SOCHACZEW

 

 

 

 

2

 

 

 

 

2

34

MATEUSZ

ŁUKAWSKI

SOCHACZEW

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

35

MARCIN

SKÓRZYŃSKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

36

SZYMON

SALIKOWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

37

KRZYSZTOF

GRABSKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

38

NIKOLA

WOLAK

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

39

SZYMON

KĘDRA

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

40

IGOR

KRAJEWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

41

BARTŁOMIEJ

BOCZKOWSKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

42

BARTŁOMIEJ

GRZELECKI

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

43

ZUZANNA

PIETRZAK

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

44

JAKUB

PIETRZAK

UKS LUTKÓWKA

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

45

MACIEJ

GODLEWSKI

WYMYSŁÓW

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

46

EMILIA

ŚWINIARSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

47

JAKUB

KAMIŃSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

48

MILENA

JARZYŃSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

49

EMILIA

ROZMARYNOWSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

50

JULIA

GALA

SOCHACZEW

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

51

ZUZIA

JACHIMOWICZ

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

52

WANESSA

BREJNAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Kat. Kobiety

1

KAROLINA

KUKAWSKA

SOCHACZEW

20

15

20

15

15

 

 

 

 

85

2

MAGDALENA

SZCZODROWSKA

NADWIŚLANIN PŁOCK

 

20

 

20

 

 

 

 

 

40

3

DOROTA

BACZYŃSKA

SOCHACZEW

 

10

10

10

10

 

 

 

 

40

4

AGNIESZKA

KISZELEWSKA

SOCHACZEW

 

 

7

8

7

 

 

 

 

22

5

KATARZYNA

ANYSZEWSKA

ŁYSZKOWICE

 

 

 

 

20

 

 

 

 

20

6

JULIA

JARZYŃSKA

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

15

 

 

 

 

 

 

 

 

15

7

KATARZYNA

WŁODARCZYK

WARSZAWA

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

8

DOROTA

SOBIECH

SOCHACZEW

 

 

8

 

 

 

 

 

 

8

9

AGNIESZKA

LUDWIKOWSKA

SOCHACZEW

 

 

 

 

8

 

 

 

 

8

10

ANNA

MIJAKOWSKA

SOCHACZEW

 

 

 

 

6

 

 

 

 

6

 

Kat. OPEN

1.

RAFAŁ

MALINOWSKI

SOCHACZEW

8

20

6

20

3

 

 

 

 

57

2.

MATEUSZ

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

20

 

20

 

15

 

 

 

 

55

3.

JACEK

MALINOWSKI

SOCHACZEW

10

10

5

15

7

 

 

 

 

47

4.

ADAM

ERTMAN

TRANSLUK ŁOMNA

6

15

8

 

6

 

 

 

 

35

5.

STANISŁAW

GŁOWACKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

7

8

4

10

3

 

 

 

 

32

6.

MARCIN

DUDZIEC

KS WĄSEWO

4

7

15

 

3

 

 

 

 

29

7.

RADOSŁAW

JURZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

15

 

10

 

 

 

 

 

 

25

8.

MICHAŁ

KOWALCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

20

 

 

 

 

20

9.

JANUSZ

DUCH

WYSZOGRÓD

5

4

3

5

1

 

 

 

 

18

10.

PIOTR

SZEPIEĆKO

SOCHACZEW

2

 

3

7

2

 

 

 

 

14

11.

MAREK

KORZEMSKI

ŻYRARDÓW

3

 

 

6

5

 

 

 

 

14

12.

ŁUKASZ

WYRĘBKOWSKI

MAŁA WIEŚ

3

6

3

 

 

 

 

 

 

12

13.

WIKTORIA

ZANIEWSKA

WYSZOGRÓD

 

 

 

8

2

 

 

 

 

10

14.

DAMIAN

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

 

 

10

 

 

 

 

10

15.

DAWID

WILAMOWSKI

SOCHACZEW

2

5

1

 

 

 

 

 

 

8

16.

PRASHANT

JHA

WARSZAWA

 

 

 

 

8

 

 

 

 

8

17.

MARCIN

PRZEDPEŁSKI

BULKOWO

 

 

7

 

 

 

 

 

 

7

18.

KRZYSZTOF

MIJAKOWSKI

SOCHACZEW

 

 

2

3

1

 

 

 

 

6

19.

ANDRZEJ

LENART

SOCHACZEW

1

3

1

 

 

 

 

 

 

5

20.

MAREK

ALBINOWSKI

KAMPINOS

2

 

1

2

 

 

 

 

 

5

21.

ANDRZEJ

ROZBICKI

SOCHACZEW

 

 

 

4

 

 

 

 

 

4

22.

TOMASZ

CHRZANOWSKI

SOCHACZEW

3

 

 

 

1

 

 

 

 

4

23.

NIKODEM

ZOFCZAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

3

 

 

 

1

 

 

 

 

4

24.

PAWEŁ

NIEDZIAŁKOWSKI

BŁONIE

 

 

1

 

3

 

 

 

 

4

25.

KRZYSZTOF

OSÓWNIAK

ŁYSZOWICE

 

 

 

 

4

 

 

 

 

4

26.

GRZEGORZ

KOZAK

MAŁA WIEŚ

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

27.

TOMASZ

GORYNIAK

SOCHACZEW

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

28.

PIOTR

JANUSZ

KAMPINOS

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

29.

PAWEŁ

KURAN

ŻYRARDÓW

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

30.

ROBERT

SUCHOCKI

WARSZAWA

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

31.

OLIWIER

CHRZANOWSKI

SOCHACZEW

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

32.

MARIUSZ

SELERSKI

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

2

 

 

 

1

 

 

 

 

3

33.

HUBERT

WŁODARCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

2

 

1

 

 

 

 

3

34.

BARTŁOMIEJ

BLOCH

STARE WĄSEWO

 

 

2

 

1

 

 

 

 

3

35.

MATEUSZ

KOŁODZIEJCZYK

PŁOŃSK

 

 

2

 

 

 

 

 

 

2

36.

JAN

CHROMIAK

WARSZAWA

 

 

 

2

 

 

 

 

 

2

37.

JAKUB

BROKON

SOCHACZEW

 

 

 

2

 

 

 

 

 

2

38.

KRZYSZTOF

MLEKICKI

POWĄZKI

 

 

 

2

 

 

 

 

 

2

39.

SZYMON

WOŁOWCZYK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

1

 

1

 

 

 

 

2

40.

PAWEŁ

HELENIAK

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

1

 

1

 

 

 

 

2

41.

SZYMON

SIEROTA

BOBROWNIKI

 

 

 

 

2

 

 

 

 

2

42.

GRZEGORZ

KWASIGROCH

ŁYSZOWICE

 

 

 

 

2

 

 

 

 

2

43.

KRYSTIAN

SPILASZEK

WARSZAWA

 

 

1

 

 

 

 

 

 

1

44.

WIKTORIA

WRUBLEWICZ

TĘCZA BUDKI PIASECKIE

 

 

1

 

 

 

 

 

 

1

45.

PIOTR

TRĘBIŃSKI

PŁOŃSK

 

 

1

 

 

 

 

 

 

1

46.

CEZARY

SZPAKIEWICZ

PŁOŃSK

 

 

1

 

 

 

 

 

 

1

47.

MICHAŁ

SZYMCZAK

GUZÓW

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

48.

MACIEJ

SUCHOCKI

WARSZAWA

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

49.

JERZY

SĘK

SOCHACZEW

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

50.

WOJCIECH

WLAZŁO

SKIERNIEWICE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

51.

SŁAWOMIR

PRZYBYSZ

SKIERNIEWICE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

52.

MICHAŁ

CZUŁEK

BOBROWNIKI

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

53.

SZYMON

PRUSINOWSKI

SKIERNIEWICE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

54.

DOMINIK

PIETRASIAK

SKIERNIEWICE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

55.

SYLWESTER

SZYMAJDA

ŁYSZOWICE

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

56.

RAFAŁ

KOCIMSKI

SOCHACZEW

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Turniej sędziował niestrudzony Tomasz Ertman. Zwycięzców nagrodziliśmy pucharami, wejściówkami na basen, sokami z Tęczowego Ogrodu i słodyczami z firmy Mars, a zawodnicy w kategorii do lat 15 otrzymali również pamiątkowe medale.

W sobotnim turnieju wzięła udział rekordowa jak dotąd ilość zawodników. Gościliśmy aż 62 zawodników, z różnych  stron Polski, a nawet z zagranicy, w tym nawet zawodników na wózkach. Cieszy nas to bardzo, a na kolejny turniej zapraszamy 15 lutego od godz. 9.00.

A A A
25.01.2020
godz.11:21
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość