przejdź do Sochaczew.pl
299079 odwiedzin
KSB Team zwycięża w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej

W pierwszym z cyklu Halowy Turniejów Piłkarskich rozegranym w gościnnej hali Szkoły Podstawowej Nr 6 a organizowanym przez MOSiR zagrało 12 drużyn. Rozegranych zostało 28 meczów. W finale spotkały się drużyny, których zawodnicy reprezentują barwy KS Bzura Chodaków (KSB Team) i KS Orkan Sochaczew (Poltynk). W halowych derbach Sochaczewa w fazie grupowej lepszy okazał się Poltynk zwyciężając 1:0. Zwycięstwo w całym Turnieju przypadło jednak KSB Team, który pokonał w finale Poltynk 1:0. Trzecie miejsce zajęła ekipa Mongolskich przemytników rzeżuchy. Nagrody indywidualne: najlepszy strzelec Damian Pączek – 7 goli (Laga United), najlepszy bramkarz – Dawid Kuśmider (Poltynk), najlepszy zawodnik turnieju – Damian Łukawski (Mongolscy przemytnicy rzeżuchy).

Sponsorami Turnieju byli : Pizzeria Atmosfera, Bartosz Barber Shop, Tęczowy Ogród, Bakoma, MOSiR.

Zapraszamy na kolejny Turniej, który odbędzie się 14.12. w hali Szkoły Podstawowej Nr 6.

Wyniki turnieju:

 

Grupa A

  1. Mongolscy przemytnicy rzeżuchy 6 pkt.
  2. Stepujące wiewióry 3
  3. Kąkolnia Szrotówek 0

Kąkolnia Szrotówek – Mongolscy przemytnicy rzeżuchy 0:1

Kąkolnia Szrotówek – Stepujące wiewióry 0:1

Mongolscy przemytnicy rzeżuchy – Stepujące wiewióry 1:0

 

Grupa B

  1. Laga United 6 pkt.
  2. Byczki 1
  3. Mutnicy 1

Mutnicy – Byczki 2:2

Mutnicy – Laga United 1:4

Byczki – Laga United 0:2

 

Grupa C

  1. Wybrzeże klatki schodowej 6 pkt.
  2. WOPR Sochaczew 3
  3. Noba – Sanit Skierniewice 0

Noba – Sanit Skierniewice – WOPR Sochaczew 0:1

Noba – Sanit Skierniewice – Wybrzeże klatki schodowej 0:1

WOPR Sochaczew – Wybrzeże klatki schodowej 0:3

 

Grupa D

  1. Poltynk 6 pkt.
  2. 2. KSB Team 1
  3. Wyhelikopterowani 1

Poltynk – KSB Team 1:0

Poltynk – Wyhelikopterowani 1:0

KSB Team – Wyhelikopterowani 0:0, rzuty karne o kolejność w grupie 5:4

 

O miejsca 9 – 12

Kąkolnia Szrotówek – Noba – Sanit Skierniewice 2:1

Mutnicy – Wyhelikopterowani 0:1

Noba – Sanit Skierniewice – Mutnicy 1:1 k. 7:6

 

Ćwierćfinały:

Mongolscy przemytnicy rzeżuchy – WOPR Sochaczew 2:0

Laga United – KSB Team 0:2

Stepujące wiewióry – Wybrzeże klatki schodowej 1:4

Byczki – Poltynk 0:1

 

O Miejsca 8 – 5

WOPR Sochaczew – Laga United 0:7

Stepujące wiewióry – Byczki 1:1 k. 0:2

WOPR Sochaczew – Stepujące wiewióry 0:0 k. 2:1

Laga United – Byczki 1:2

 

Półfinały:

Mongolscy przemytnicy rzeżuchy – KSB Team 0:6

Wybrzeże klatki schodowej – Poltynk 0:3

 

O III miejsce: Mongolscy przemytnicy rzeżuchy – Wybrzeże klatki schodowej 1:0

 

Finał: KSB Team – Poltynk 1:0

 

Kolejność Turnieju:

  1. KSB Team
  2. Poltynk
  3. Mongolscy przemytnicy rzeżuchy
  4. Wybrzeże klatki schodowej
  5. Byczki
  6. Laga United
  7. WOPR Sochaczew
  8. Stepujące wiewióry
  9. Wyhelikopterowani
  10. Kąkolnia Szrotówek
  11. Noba – Sanit Skierniewice
  12. Mutnicy

 

Składy trzech najlepszych drużyn:

KSB Team: Michał Orliński, Dawid Stypuła, Maciej Brdeja, Kamil Wojciechowski, Adam Zając, Jakub Kowalski, Michał Kowalski, Hubert Krasoń, Szymon Adamski, Mateusz Struzik.

Poltynk: Patryk Malinowski, Dawid Kuśmider, Łukasz Kobierecki, Grzegorz Affek, Adrian Rzeźniczek, Cezary Czarnecki.

Mongolscy przemytnicy rzeżuchy: Damian Łukawski, Jakub Dąbrowski, Jakub Radosz, Wiktor Piętak, Piotr Tomaszewski, Filip Kowalik, Jakub Jeznach.

 

Turniej sędziował Paweł Wieczorek.

A A A
16.11.2019
godz.08:58
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość