przejdź do Sochaczew.pl
299691 odwiedzin
Piknik rodzinny podczas 36 Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

W niedzielę na terenie boiska przy ul. Warszawskiej 80 odbędzie się również piknik rodzinny, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Sochaczewa i okolic. Uczcijmy pamięć Bohaterów 1939 r, a także pamięć Pana Jana Cebrzyńskiego - pomysłodawcy Biegu i pokibicujmy również uczestnikom naszego Biegu.

 

Swoją obecność zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza, prężnie działającej organizacji, która skupia wokół siebie zespół energicznych pasjonatów różnych dziedzin, od historii po sztukę. Jest nam niezmiernie miło, że pojawią się na naszej imprezie i już liczymy na dalszą współpracę.

Podczas tegoż pikniku nie zabraknie również Sochaczewskiego WOPR, kolejnej organizacji, która działa na rzecz naszej lokalnej społeczności, ale nie tylko. Wspierająca również nas w różnych projektach, organizacja skupia coraz więcej członków, a jej nowe pomysły cieszą się zwykle ogromnym zainteresowaniem.

 

Zabawami dla dzieci, a także opieką nad uczestnikami Biegu dla Dzieci ,  podczas naszej imprezy zajmą się , jak zawsze niezawodni, wolontariusze Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew. Ci młodzi ludzie wspierają nas w organizacji różnych imprez od kilku lat i w zasadzie nie wyobrażam sobie już żadnego festynu czy zawodów bez ich udziału.

 

Uczestnicy pikniku mogą odwiedzić stoiska naszych wystawców, ale też wziąć udział w rożnych  grach i zabawach. Zwycięzców nagrodzimy gadżetami, ufundowanymi przez m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego, czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, firmy Helio, Mars czy Tęczowy Ogród.

 

Piknik rodzinny potrwa od godz. 11.00 do 15.00. Zapraszamy o godz. 11.30 do kibicowania najmłodszym zawodnikom Półmaratonu, ale również później do kibicowania zawodnikom biegu głównego. Cały czas trwa konkurs na strefę kibica. Możecie wziąć w nim udział.

 

Serdecznie zapraszamy!

A A A
11.09.2019
godz.05:55
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość