przejdź do Sochaczew.pl
288135 odwiedzin
Inauguracja sezonu plażowego - Turniej Siatkówki Plażowej z okazji Dni Sochaczewa

W turnieju inaugurującym sezon plażowy który rozegrany został na boiskach przy ul. Chopina 101 wzięło udział 14 par, spośród których najlepsi okazali się Piotr Trzewik/Adam Chrobot, którzy w finale pokonali parę Jakub Sobolewski/Kamil Dębski 2:0. Trzecie miejsce zajęli Norbert Korczyński/Szymon Ślęzak a czwarte Łukasz Smędowski i Kamil Dorodziński.

Wyniki:

Jakub Sobolewski/Kamil Dębski – Piotr Domański/Bartosz Milewski 21:12

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski – Hubert Paradowski/Michał Deperas 21:9

Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński – Damian Szachowicz/Konrad Malinowski 21:18

Krzysztof Rąg/Mariusz Konopka – Łukasz Godziszewski/Paweł Hełmiński 21:4

Jakub Włodarski/Jarosław Dałek – Oskar Tomaszewski/Patryk Słoma 21:18

Kamil Paradowski/Piotr Gierałtowski – Piotr Trzewik/Adam Chrobot 12:21

Jakub Teodorowicz/Paweł Marciniak – J. Sobolewski/K. Dębski 10:21

Ł. Lewandowski/M. Kołodziejski – Ł. Smędowski/K. Dorodziński 21:13

K. Rąg/M. Konopka – J. Włodarski/J. Dałek 21:15

P. Trzewik/A. Chrobot – Norbert Korczyński/Szymon Ślęzak 21:10

O. Tomaszewski/P. Słoma – Ł. Godziszewski/P. Hełmiński 11:21

D. Szachowicz/K. Malinowski – H. Paradowski/M. Deperas 21:9

K. Paradowski/P. Gierałtowski – J. Teodorowicz/P. Marciniak 21:10

Ł. Godziszewski/P. Hełmiński - Ł. Smędowski/K. Dorodziński 9:21

D. Szachowicz/K. Malinowski - J. Włodarski/J. Dałek 21:7

P. Domański/B. Milewski – N. Korczyński/Sz. Ślęzak 10:21

K. Paradowski/P. Gierałtowski – Ł. Smędowski/K. Dorodziński 6:21

D. Szachowicz/K. Malinowski - N. Korczyński/Sz. Ślęzak 14:21

Ćwierćfinały:

J. Sobolewski/K. Dębski - Ł. Lewandowski/M. Kołodziejski 2:1 (16:14, 13:15, 21:19)

K. Rąg/M. Konopka - P. Trzewik/A. Chrobot 0:2 (7:15, 6:15)

K. Rąg/M. Konopka – Ł. Smędowski/K. Dorodziński 1:2 (15:13, 11:15, 15:10)

Ł. Lewandowski/M. Kołodziejski - N. Korczyński/Sz. Ślęzak 1:2 (7:15, 15:12, 11:15)

Półfinały:

J. Sobolewski/K. Dębski - Ł. Smędowski/K. Dorodziński 2:0 (15:3, 15:8)

P. Trzewik/A. Chrobot - N. Korczyński/Sz. Ślęzak 2:0 (15:7, 15:9)

O III miejsce: Ł. Smędowski/K. Dorodziński - N. Korczyński/Sz. Ślęzak 0:2 (6:15, 11;15)

Finał: J. Sobolewski/K. Dębski - P. Trzewik/A. Chrobot 0:2 (6:15, 14:16)

Turniej sędziowali Przemysław Woźniak i Damian Rąg.

A A A
08.06.2019
godz.08:41
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość