przejdź do Sochaczew.pl
267483 odwiedzin
Pierwsze finały ALPS

Pierwsze mecze finałowe za nami, te o medale przyniosły dużo emocji, co zapowiada ciekawe rewanże. W spotkaniu o III miejsce zwycięstwo za dwa punkty ZSR CKU Sochaczew nad Mostem Wyszogród, natomiast w spotkaniu finałowym, pomiędzy UKS Siatkarz Stare Babice a Volley Team Płock również po pięciosetowym pojedynku zwyciężyła ekipa z Babic. Już jutro od godz. 10.00 zapraszamy do hali sportowej przy ul. Chopina 101 kiedy to po spotkaniach rewanżowych poznamy ostateczna kolejność rozgrywek XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Wyniki:

VII miejsce:

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:0 vo.

 

V miejsce:

Teresin – Volley Sochaczew 3:0 (25:23, 25:20, 30:28)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Roland Zakrzewski, Konrad Kierzkowski, Robert Stańczak

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Robert Gajda, Jacek Raczkowski, Łukasz Bartosiewicz, Dawid Grochowski

 

Zawodnikiem meczu został Maciej Wójcik (Teresin)

 

III miejsce:

ZSR CKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród 3:2 (25:16, 23:25, 25:16, 20:25, 15:11)

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Marcin Gawroński

SRS Most Wyszogród: Jerzy Jędrzejak, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kozak, Piotr Błaszczyk

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Gawroński (ZSR CKU Sochaczew)

 

Finał

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock 3:2 (25:22, 25:17, 22:25, 22:25, 15:8)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Paweł Dryński, Przemysław Szmyd, Mikołaj Gojdź, Michał Góralski, Krzysztof Twardowski, Michał Grzeszkowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Krzysztof Ostapski, Piotr Łuczak

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Przemysław Kowalski, Damian Mielczarek, Patryk Szulecki, Adam Hejcelman, Piotr Domański

 

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Ostapski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Zawody sędziowali Jan Wróblewski i Tomasz Lukowski

A A A
06.04.2019
godz.16:54
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość