przejdź do Sochaczew.pl
280226 odwiedzin
Finały ALPS już w najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend (6-7.04) poznamy zwycięzców XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. ‼️‼️‼️
Zapraszamy do hali sportowej przy ul. Chopina 101 już w sobotę od godz. 10.00 kiedy to rozegrane zostanie spotkanie o VII miejsce pomiędzy finalistami z przed dwóch lat KS Piast Feliksów Siatkówka a ubiegłorocznymi tryumfatorami, drużyną Wolnych Elektronów.
O godz. 11.30 w meczu o V miejsce zagrają Teresin, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i Volley Sochaczew – zwycięzcy XXII edycji ALPS.
W meczu o III miejsce spotkają się ZSR CKU Sochaczew – najbardziej utytułowana drużyna z całej historii rozgrywek ALPS – pięć zwycięstw oraz zwycięzcy XXIII edycji SRS Most Wyszogród.
Wielki finał w tym sezonie należy do grających po raz drugi w rozgrywkach ALPS i zdobywców brązowych medali z przed roku, ekipy UKS Siatkarz Stare Babice oraz debiutujących w rozgrywkach siatkarzy z Volley Team Płock.

O tym który z liderów swoich drużyn - Marcin Jakubowski z UKS Siatkarz Stare Babice czy Piotr Domański z Volley Team Płock poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa przekonamy się w niedzielę.

Podobnie jak w półfinałach w przypadku remisu w dwumeczu rozegrany zostanie „złoty set”. Weekendowe spotkania poprowadzi dwóch sędziów. Godziny niedzielnych meczów pozostają bez zmian, również zaczynamy od godz. 10.00.

Po niedzielnych finałach wręczone zostaną pamiątkowe puchary, medale, nagrody indywidualne oraz koszulki dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach.

Sezon XXV edycji zainaugurował swoje rozgrywki 21.10.18 r. Po raz pierwszy od czasu przejęcia organizacji ALPS przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na starcie stanęła rekordowa ilość 9 drużyn. Niestety podczas II rundy z ligi wycofała się ekipa Volley Team Zjednoczeni Bulkowo. W rundzie zasadniczej rozegrane zostały 62 mecze, sezon niestety obfitował w walkowery, było ich aż 10. Po raz pierwszy w fazie play – off udział biorą wszystkie drużyny.

Sponsorami nagród na zakończenie rozgrywek są Burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosław Adam Orliński, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

A A A
02.04.2019
godz.08:29
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość