przejdź do Sochaczew.pl
267484 odwiedzin
UKS Siatkarz Stare Babice i Volley Team Płock w finale XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

 

UKS Siatkarz Stare Babice i Volley Team Płock zagrają w finale XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. O miejsce trzecie powalczą ZSR CKU Sochaczew i SRS Most Wyszogród.
 
Mecze finałowe rozegrane zostaną w najbliższy weekend, 6-7.04.
 
g. 10.00 o VII miejsce: KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony
g. 11.30 o V miejsce: Teresin – Volley Sochaczew
g. 13.00 o III miejsce: ZSR CKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród
g. 14.30 Finał UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock
 

 

Wyniki 30.03.

KS Piast Feliksów – Teresin 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Artur Rokicki, Mateusz Burzyński, Patryk Pliszka, Łukasz Ostrowski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Robert Stańczak

 

Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)

 

Wolne Elektrony – Volley Sochaczew 0:3 (22:25, 25:27, 18:25)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Damian Szachowicz, Mateusz Rosa, Maciej Kenig, Kamil Ziółkowski, Michał Adamczyk

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Mamcarz, Krzysztof Rąg, Dawid Grochowski, Jacek Raczkowski

 

Zawodnikiem meczu został Michał Werłaty (Volley Sochaczew)

 

UKS Siatkarz Stare Babice – ZSR CKU Sochaczew 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)

UKS Siatkarz Stare Babice: Karol Rusak, Michał Góralski, Mikołaj Gojdź, Paweł Zackiewicz, Michał Grzeszkowski, Krzysztof Ostapski, Krzysztof Twardowski, Marcin Jakubowski

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Wojciech Socha, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Sławomir Grzelak, Bernard Kacprzak, Bartłomiej Kacprzak, Piotr Mydlak, Maksymilian Supera

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

SRS Most Wyszogród – Volley Team Płock 0:3 (33:35, 23:25, 19:25)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Jerzy Jędrzejak, Emil Jasińki

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Patryk Szulecki, Piotr Domański, Adam Hejcelman, Kamil Witkowski, Patryk Jóźwiak, Przemysław Kowalski, Damian Mielczarek

Zawodnikiem meczu został Patryk Szulecki (Volley Team Płock)

Zawody sędziował Piotr Cierebiej

 

Wyniki 31.03 rewanże
 
KS Piast Feliksów – Teresin 2:3 (25:18, 25:20, 20:25, 22:25, 12:15)
KS Piast Feliksów: Artur Rokicki, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Adam Wiśniewski, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Mateusz Burzyński
Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Piotr Czaplicki, Dariusz Wawrzyńczak, Maciej Wójcik
 
Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)
 
Wolne Elektrony – Volley Sochaczew 3:1, złoty set 18:25
Wolne Elektrony: Damian Szachowicz, Michał Kiełbasa, Jakub Rykała, Mateusz Rosa, Krzysztof Wąsowski, Michał Adamczyk
Volley Sochaczew: Robert Gajda, Krzysztof Mamcarz, Andrzej Koźbiał, Adam Cierebiej, Michał Werłaty, Dawid Grochowski, Jacek Raczkowski
 
Zawodnikiem meczu został Jacek Raczkowski (Volley Sochaczew)
 
UKS Siatkarz Stare Babice – ZSR CKU Sochaczew 3:1 (25:20, 25:15, 22:25, 25:17)
UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Kamil Rusak, Karol Rusak, Przemysław Szmyd, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski, Mikołaj Gojdź, Paweł Zackiewicz, Krzysztof Ostapski, Paweł Dryński
ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Piotr Mydlak, Maksymilian Supera, Sławomir Grzelak, Marcin Zwierz, Kamil Dorodziński, Wojciech Socha, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak
 
Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)
 
SRS Most Wyszogród – Volley Team Płock 3:1 (25:22, 25:16, 29:31, 28:26) złoty set 21:25
SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Marcin Błaszczyk, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Jerzy Jędrzejak
Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Piotr Domański, Adam Hejcelman, Patryk Szulecki, Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Jarosław Sulkowski
 
Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)
Zawody sędziował Janusz Kaliński
 

 

A A A
31.03.2019
godz.12:32
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość