przejdź do Sochaczew.pl
267360 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XIV kolejce

Wyniki XIV kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 17.02.2019

Volley Sochaczew – UKS Siatkarz Stare Babice 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Robert Gajda

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Michał Góralski, Krzysztof Ostapski, Piotr Łuczak, Michał Grzeszkowski, Artur Sadlakowski

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Wolne Elektrony – Volley Team Płock 3:2 (25:15, 25:23, 22:25, 22:25, 15:5)

Wolne Elektrony:  Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Damian Szachowicz, Kamil Ziółkowski, Damian Kacprzak, Mateusz Rosa, Mateusz Antoszewski

Volley Team Płock: Patryk Jóźwiak, Patryk Szulecki, Paweł Jankowski, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Robert Myzia, Damian Mielczarek

Zawodnikiem meczu został Mateusz Antoszewski (Wolne Elektrony)

SRS Most Wyszogród – ZSR CKU Sochaczew 2:3 (30:28, 21:25, 25:21, 21:25, 11:15)

SRS Most Wyszogród: Tomasz Rogoziński, Jerzy Jędrzejak, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Przemysław Woźniak, Kamil Dorodziński, Łukasz Smędowski, Wojciech Socha, Maksymilian Supera, Patryk Kowalski

Zawodnikiem meczu został  Wojciech Socha (ZSR CKU Sochaczew)

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Teresin 0:3 vo. (0:25, 0:25, 0:25)

Tabela po XIV kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

12

31

34:10

3,40

1056:899

1,17

2.

Volley Team Płock

13

23

26:20

1,30

921:974

0,95

3.

SRS Most Wyszogród

13

23

28:24

1,17

1173:1079

1,09

4.

Wolne Elektrony

12

20

24:23

1,04

990:1013

0,98

5.

KS Piast Feliksów

12

18

24:24

1,00

1017:990

1,03

6.

ZSR CKU Sochaczew

12

15

21:24

0,88

998:903

1,11

7.

Volley Sochaczew

13

15

21:29

0,72

1097:1132

0,97

8.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

12

12

16:28

0,57

828:1023

0,81

9.

Teresin

13

11

17:29

0,59

938:1005

0,93

 Zawody sędziował Daniel Gruszczyński.

A A A
17.02.2019
godz.15:34
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość